Autor Wątek: LARP - autobus  (Przeczytany 502 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline snack.raider

  • Człek na luzie
  • Białko
  • **
  • Wiadomości: 80
  • Attack: 97
    Defense: 94
    Attack Member
  • Reputacja -3
  • Płeć: Mężczyzna
  • YEHAW
Odp: LARP - autobus
« Odpowiedź #30 dnia: Stycznia 16, 2011, 11:05:43 am »
Może to twoja możliwość interpretacji Szepcie/medico albo moja znajomość j.Polskiego. w każdym razie nie wiem co wam się nie podoba/czego nie rozumiecie w moim pomyśle. w moim przekonaniu nie tak trudno jest połączyć grę terenową i złożoną fabułę tak by powstał "LARP terenowy". poza tym gdybym podał sam pomysł to jeszcze mógłbym zrozumieć wasze niezrozumienie( moja  znajomość j. Polskiego) lecz dodałem do tego dość jasny przykład (chyba że moja znajomość j.Polskiego jest taka słaba czego raczej nie podejrzewam). W każdym razie jednak sądzę/uważam/myślę że zrobienie larpa terenowego jest możliwe.
P.S.wyjaśnienia i konkretne pomysły podam kiedy indziej
"Z bananem na gębie i z podniesioną głową
wypadadadadam na miasto i pomykam dobrą drogą
uśmiechami malowane ludzi twarze, TO LUBIĘ!!
pogoda ducha to moja mapa na pewno się nie zgubię..."
                                                                          Reggaenerrator

Offline Szept

  • Wszechzagłada
  • ******
  • Wiadomości: 3006
  • Attack: 85
    Defense: 99
    Attack Member
  • Reputacja 71
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: LARP - autobus
« Odpowiedź #31 dnia: Stycznia 16, 2011, 13:24:24 pm »
Dość rozmowy o terenówkach, jak mówiłem da się zrobić takową dobrze, zbliża się kolejny letni sezon, zdecydowanie w tym sezonie znowu dużo czasu będzie trzeba spędzić w Malcanowie (ja będe musiał spędzić) więc można pod wieczór jakąś grę zaplanować. Pogadamy o tym w osobnym wątku, tu rozważamy wykorzystanie autobusu.

Cytuj
Raczej użyłbym kilku linii z wykorzystaniem innych środków transportu miejskiego plus napędu osobistego. np. ktoś z nas byłby jakąś grubą rybą mającą kilku własnych ochroniarzy, ściganą przez kilkunastu agentów.
- tego nie zrozumiałem i to uznałem za żart. Znaczy, że część jedzie autobusem a część na rowerze?

Offline Kruk

  • Crooked
  • Epidemia
  • ****
  • Wiadomości: 522
  • Attack: 154
    Defense: 89
    Attack Member
  • Reputacja 32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Virus kona
Odp: LARP - autobus
« Odpowiedź #32 dnia: Stycznia 16, 2011, 16:58:27 pm »
Akurat środki transportu miejskiego to wdłg mnie autobusy, metro, tramwaje, SKM, KM.
A napęd osobisty to po prostu piechota.
-A dokąd zmierzasz? - zawołał.
Dlaczego nie?
-Na krańce Ziemi!- odkrzyknąłem.
Podskoczył nagle na czubku swych rozbitych wrót.
-Szczęśliwej drogi, Corwinie!- wrzasnął.
Pomachałem mu. Rzeczywiście, dlaczego nie? Czasem cholernie ciężko odróżnić tancerza od tańca.

R. Zelazny "Dworce Chaosu"

Offline Szept

  • Wszechzagłada
  • ******
  • Wiadomości: 3006
  • Attack: 85
    Defense: 99
    Attack Member
  • Reputacja 71
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: LARP - autobus
« Odpowiedź #33 dnia: Stycznia 16, 2011, 18:07:01 pm »
No jeśli włączamy w to SKM i KM to potrzebuje albo bardzo długiego czasu trwania gry albo bardzo wielu graczy.

Offline Medico

  • Epidemia
  • ****
  • Wiadomości: 793
  • Attack: 215
    Defense: 152
    Attack Member
  • Reputacja 47
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: LARP - autobus
« Odpowiedź #34 dnia: Stycznia 16, 2011, 20:25:57 pm »
Przepraszam bardzo, Chrupku.
W Twoim pomyśle, a mianowicie:
Cytuj
Raczej użyłbym kilku linii z wykorzystaniem innych środków transportu miejskiego plus napędu osobistego. np. ktoś z nas byłby jakąś grubą rybą mającą kilku własnych ochroniarzy, ściganą przez kilkunastu agentów.
.
Wszystko jest dla mnie zrozumiałe, ale brzmi to jak rozbudowana zabawa w chowanego! To mnie przeraża.
+Szept nie potrafi zrobić nawet prostej gry dla dzieci, aby nie była ona rozbudowana, a raczej liniowa i prosta:).
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!
Przestańcie prowadzić rozkminy nad rodzajami środków komunikacji. Chodzi tu o AUTOBUS ;)
"W żadnym z miast na świecie śnieg nie ma tak krańcowych humorów jak w Warszawie; nigdzie nie potrafi tak szybko i tak beznadziejnie zmienić się w brudne, dręczące błoto, ale też nigdzie nie pada z takim wdziękiem jak w tym mieście." Zły, Tyrmand

Tags: