Autor Wątek: Virus Stowarzyszenie  (Przeczytany 401 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MaWro

  • Białko
  • **
  • Wiadomości: 96
  • Attack: 95
    Defense: 95
    Attack Member
  • Reputacja 15
Odp: Virus Stowarzyszenie
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 12, 2011, 21:50:10 pm »
Na początku chciałbym przeprosić za moje długie milczenie. Dział dyskusje niestety mi umknął.

Nie wiem, czy zdajecie sobie sprawę jak problematyczna jest kwestia stowarzyszenia. Czy my mamy wogóle dość dorosłych osób, gotowych odpowiadać za działalność Virusa? Z tego co się orientuję potrzebny jest minimum 5 osobowy zarząd i 3 osobowa komisja rewizyjna, z czego te 3 osoby muszą całkiem nieźle znać prawo. Masa formalności z rejestracją, rozliczeniami, zebraniami walnymi itp.

Zastanawiam się czy nie wygodniej dla nas było, abyśmy podłączyli się pod czyjąś działalność - np. Avangardy. Mogę przedstawić ten temat w Avie, wydaje mi się że dopływ nowej krwii zostanie powitany z uśmiechem, a nie będzie latania z rejestracją i problemów z kompletowaniem zarządu.

Offline Sly

  • Prawa ręka lewej nogi
  • Pandemia
  • *****
  • Wiadomości: 1169
  • Attack: 284
    Defense: 428
    Attack Member
  • Reputacja 51
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Virus Stowarzyszenie
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 14, 2011, 12:04:57 pm »
Podłączyli się pod działalność? Myślę, że aż tak bardzo nam nie zależy na formalności, żeby się pod kogoś "podłączać", ale jeśli już o to chodzi to możesz MaWro zapytać czy Ava by nie chciała się podłączyć pod nas. Myślę, że dopływ świeżostarej krwi by nam nie zaszkodził - zawsze się znajdzie dla nich jakaś robota :)
work, work

Offline whitequeen

  • Białko
  • **
  • Wiadomości: 129
  • Attack: 89
    Defense: 86
    Attack Member
  • Reputacja 18
  • Płeć: Kobieta
Odp: Virus Stowarzyszenie
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 14, 2011, 19:39:21 pm »
      MaWro, jestesmy zorientowani jakie wymagania trzeba spełnic żeby stworzyc stowarzyszenie, rozmawialismy na temat zalet wad i trudności do pokonania poza forum. Ten wątek miał na celu wybadanie checi grupy, wyłonienie osób gotowych na "poddanie się formalizacji".

     Co do podłączania się pod Avangardę, nie sądzę żeby zgrywało sie to z naszymi celami (pragniemy wyrobić i wysławić własne imię ;) ), choc na pewno dobrze by było rozwazyć mozliwość jakiejś okazjonalnej współpracy- jest to organizacja bardzo rozwinieta i doświadczona, mozna sie od niej wiele nauczyc, tak jak bedziemy się uczyc od pracowników Centrum Karmelicka.

     Bardzo licze na to, że Virusowiczom uda nam się przedstawić na którymś konwencie Avangardowym jakiegoś LARPa. Samej ZjAvy nie moge się doczekać, trzymam kciuki i zycze łatwej i miłej organizacji :)

     

   
« Ostatnia zmiana: Listopada 14, 2011, 20:46:45 pm wysłana przez whitequeen »
.

Offline Kruk

  • Crooked
  • Epidemia
  • ****
  • Wiadomości: 522
  • Attack: 154
    Defense: 89
    Attack Member
  • Reputacja 32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Virus kona
Odp: Virus Stowarzyszenie
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 14, 2011, 23:21:41 pm »
Hmm płacą nad m od każdego dobrego słowa nt. Centrum Karmelicka? Czy po prostu sa tutaj jacyś szpiedzy którzy liczą ile razu o nim (Centrum) wspomnimy?

Co do podczepiania się to jestem przeciw. Jakiś przekonujących argumentów nie mam, ale personalnie (nie wiem czemu, ale tak jest) nie przepadam za wszelkiego rodzaju Zjavami etc.
-A dokąd zmierzasz? - zawołał.
Dlaczego nie?
-Na krańce Ziemi!- odkrzyknąłem.
Podskoczył nagle na czubku swych rozbitych wrót.
-Szczęśliwej drogi, Corwinie!- wrzasnął.
Pomachałem mu. Rzeczywiście, dlaczego nie? Czasem cholernie ciężko odróżnić tancerza od tańca.

R. Zelazny "Dworce Chaosu"

Offline Szept

  • Wszechzagłada
  • ******
  • Wiadomości: 3006
  • Attack: 85
    Defense: 99
    Attack Member
  • Reputacja 71
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Virus Stowarzyszenie
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 15, 2011, 12:58:36 pm »
Oczywiście, siedzimy w kieszeni Muranowa, Pragi Południe, Pragi Północ, Bielan mamy szpiegów z organizacji około rządowych, zinfiltrowało nas CBA i zwziernikowało UFO. Uważajmy na słowa.

Offline Ana

  • Nosiciel
  • *
  • Wiadomości: 41
  • Attack: 96
    Defense: 95
    Attack Member
  • Reputacja 13
  • Płeć: Kobieta
Odp: Virus Stowarzyszenie
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 16, 2011, 21:04:42 pm »
ja też bym chciała się stać członkiem stowarzyszenie Virus :)

Offline Szept

  • Wszechzagłada
  • ******
  • Wiadomości: 3006
  • Attack: 85
    Defense: 99
    Attack Member
  • Reputacja 71
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Virus Stowarzyszenie
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 17, 2011, 23:44:01 pm »
MaWro mógłbyś napisać coś szerzej o takim "podpięciu się"? Jak to widzisz, gdzieś zostanie ślad virusa jako podgrupy czy czegoś takiego? czy po prostu zostalibyśmy członkami Avy?

Offline MaWro

  • Białko
  • **
  • Wiadomości: 96
  • Attack: 95
    Defense: 95
    Attack Member
  • Reputacja 15
Odp: Virus Stowarzyszenie
« Odpowiedź #22 dnia: Listopada 23, 2011, 22:40:43 pm »
Hmm to w sumie już kwestia do ustalenia, pogadamy może w piątek.

Tags: