Autor Wątek: Koszulki  (Przeczytany 750 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szept

  • Wszechzagłada
  • ******
  • Wiadomości: 3006
  • Attack: 85
    Defense: 99
    Attack Member
  • Reputacja 71
  • Płeć: Mężczyzna
Koszulki
« dnia: Maja 20, 2012, 23:12:49 pm »
Moi drodzy współzakażeni, nigdy nie było nas wielu, zawsze trwaliśmy w cieniu, świadomie czy nie świadomie Virus był tajną organizacją bojącą się świata. Czy tak powinno zostać? Ma to swoje zalety, choćby to, że nie trzeba wysiłku aby taki status utrzymać. Można jednakże pójść łatwo odrobinę do przodu, można tak po prostu, łatwo i szybko zacząć się Virusem... chwalić. Do tego chwalenia potrzebujemy koszulek. Założenie takiej koszulki potwierdzi przynależność i może zainteresuje, da pretekst do rozmowy. Musimy walczyć, bo nas Awangardy i inne peletony w końcu wykasują :).

Ogłaszam więc konkurs koszulkowy. Piszcie o pomysłach, sugestiach czy przeszkodach. Chciałbym aby koszulka nasza była niebanalna. Nie ma to być czarny Tshirt z białym logo i koniec. Ma to być coś wyrózniającego, może inny kolor koszulki a może, co do mnie przemawia, inny rodzaj koszulki (polo?). Macie pomysł na slogan, tekst przykuwający uwagę? śmiało, podzielcie się. Czekamy.



Offline Medico

  • Epidemia
  • ****
  • Wiadomości: 793
  • Attack: 215
    Defense: 152
    Attack Member
  • Reputacja 47
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Koszulki
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 22, 2012, 08:26:45 am »
ja do tego wszystkiego proponuję vlepy, to też dobry sposób na podświadome wniknięcie w sferę poznania przypadkowych ludzi. Parę vlep, które kiedyś rozkleiłem wisi do teraz.
"W żadnym z miast na świecie śnieg nie ma tak krańcowych humorów jak w Warszawie; nigdzie nie potrafi tak szybko i tak beznadziejnie zmienić się w brudne, dręczące błoto, ale też nigdzie nie pada z takim wdziękiem jak w tym mieście." Zły, Tyrmand

Offline Szept

  • Wszechzagłada
  • ******
  • Wiadomości: 3006
  • Attack: 85
    Defense: 99
    Attack Member
  • Reputacja 71
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Koszulki
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 22, 2012, 10:24:26 am »
Wiem, wlepka do bardzo fajna sprawa, już nawet nie koniecznie jako reklama czy przynęta. Taka wlepka daje frajdę choćby tym, że ktoś z grupy ją odnajdzie w jakimś nietypowym miejscu.

Jednak koszulki są ważniejsze, nie traktuję ich jako super reklamę, raczej takie określenie przynależności. Nie wiem jak to odbieracie ale ja bym chciał taką mieć i jeśli nie znajdą się inni chętni i tak ją sobie strzelę. 

Offline whitequeen

  • Białko
  • **
  • Wiadomości: 129
  • Attack: 89
    Defense: 86
    Attack Member
  • Reputacja 18
  • Płeć: Kobieta
Odp: Koszulki
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 22, 2012, 11:59:44 am »
Ja tez będę taką chętnie nosić. Mamy naprawde ładne logo, myslę że przydałby się też adres strony internetowa na koszulce...
  Ciekawy byłby tez tekst na koszulce, zawsze fajnie się z nich czyta :)
A co myslicie o kolorze fioletowym? ;3
.

Offline Krizoman

  • Nosiciel
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Attack: 96
    Defense: 94
    Attack Member
  • Reputacja 6
Odp: Koszulki
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 22, 2012, 13:36:24 pm »
Ja też chętnie bym się zaopatrzył w takie coś.

Fioletowa? Nieee... Myślałem o czymś minimalistycznym. Coś jak czarna koszulka i logo z przodu, najlepiej duże. I bez adresu, bo może się zmienić. I bez nazwy. Ludzie powinni pytać, a nie mieć na tacy wszystko.

Offline whitequeen

  • Białko
  • **
  • Wiadomości: 129
  • Attack: 89
    Defense: 86
    Attack Member
  • Reputacja 18
  • Płeć: Kobieta
Odp: Koszulki
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 22, 2012, 14:10:09 pm »
Z tym adresem to racja, też o tym myślałam, ale stwierdziłam ze poczekam na wypowiedzi innych, w dodatku nie każdy jest na tyle odważny by podejść i pytać, choćby chciał, i w ten sposób mozna stracic potencjalnych fanów :).
  Czarna koszulka nieee, są świetne, wygodne i pospolite, każdy takie ma, a my mamy się jakoś wyróżniać. W dodatku jest w takich strasznie gorąco. Granatowy i niebieski jest często używany przez rożne stowarzyszenia (np. Avangarda miała ostatnio niebieskie, z tego co zaobserwowałam), jaśniejsze typu żółty i pomarańczowy nie mają wg. mnie klimatu, wiec obstawiam fioletowy, ewentualnie czerwony albo zielony, ale mało jest koszulek w ładnym zielonym kolorze.

Wersja minimalistyczna, tzn. logo z przodu jest w porządku, ale ma być oryginalnie i kreatywnie, więc pomyślmy o czymś więcej.
.

Offline Krizoman

  • Nosiciel
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Attack: 96
    Defense: 94
    Attack Member
  • Reputacja 6
Odp: Koszulki
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 22, 2012, 14:52:16 pm »
W sumie... A białe biednie wyglądają. Czyli czarny i biały raczej nie.

Co do wzoru - można z tyłu coś pomysłowego wstawić :)

Offline Szept

  • Wszechzagłada
  • ******
  • Wiadomości: 3006
  • Attack: 85
    Defense: 99
    Attack Member
  • Reputacja 71
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Koszulki
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 22, 2012, 15:23:49 pm »
Wolałbym czarnej uniknąc. Ale inne kolory pasują mi wszystkie. Wielosfer ma pomarańczowe i uważam to za fajny wybór, przy czym są to koszulki genialnie się wyróżniające ale na ulicę raczej w niej bym nie wyszedł.

Offline Medico

  • Epidemia
  • ****
  • Wiadomości: 793
  • Attack: 215
    Defense: 152
    Attack Member
  • Reputacja 47
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Koszulki
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 22, 2012, 19:13:03 pm »
Ja bym optował za brązowym long sleevem. Wg. mnie ładny brąz dobrze się prezentuje, a długi rękaw zawsze można podwinąć i zrobić z nim cokolwiek innego.

nie wiem tylko czy wolałbym z kołnierzykiem czy bez.
http://www.comparestoreprices.co.uk/images/fa/farah-vintage-brown-long-sleeve-polo-knit.jpg
http://www.10againclothing.com/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/b/r/brown_ss_boy_copy_2.jpg
do tego biały haft na plecach bądź klasycznie na piersi.
« Ostatnia zmiana: Maja 24, 2012, 08:07:27 am wysłana przez Medico »
"W żadnym z miast na świecie śnieg nie ma tak krańcowych humorów jak w Warszawie; nigdzie nie potrafi tak szybko i tak beznadziejnie zmienić się w brudne, dręczące błoto, ale też nigdzie nie pada z takim wdziękiem jak w tym mieście." Zły, Tyrmand

Offline Awer

  • Epidemia
  • ****
  • Wiadomości: 594
  • Attack: 88
    Defense: 86
    Attack Member
  • Reputacja 27
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Odp: Koszulki
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 22, 2012, 19:21:47 pm »
Biała koszulka z grafiką zniszczonej warszawy, na plecach czarne logo Virusa. Wstawiłbym grafikę, ale żaden link z działu grafika nie działa. Przydało by się to odświeżyć...

Offline Szept

  • Wszechzagłada
  • ******
  • Wiadomości: 3006
  • Attack: 85
    Defense: 99
    Attack Member
  • Reputacja 71
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Koszulki
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 22, 2012, 22:49:14 pm »
O, oba pomysły fajne. Podoba mi się ten link z brązowym sleevem z kołnierzykiem. Tylko to wersja męska, a jednak koszulki, wdzianko powinno być uniwersalne. Biała z dużymi ruinami Warszawy też jest fajna, ale tu mocno się koncentrujemy na świecie, być może to dobrze.

Offline Krizoman

  • Nosiciel
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Attack: 96
    Defense: 94
    Attack Member
  • Reputacja 6
Odp: Koszulki
« Odpowiedź #11 dnia: Maja 22, 2012, 23:21:46 pm »
No to połączmy propozycje Awera i Medico. Jakiś brązowy golf z ruinami i logiem :)

Offline Medico

  • Epidemia
  • ****
  • Wiadomości: 793
  • Attack: 215
    Defense: 152
    Attack Member
  • Reputacja 47
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Koszulki
« Odpowiedź #12 dnia: Maja 23, 2012, 00:35:23 am »
W swojej propozycji patrzyłem też na ekonomię i możliwości. Swego czasu interesowałem się produkowaniem projektów na koszulki i raczej te pokryte całe jakąś teksturą, czy ogólnie te mające grafikę większą niż a4 to była albo strasznie droga sprawa, albo niemożliwa do wykonania w jakiś ludzkich cenach. myślmy, myślmy dalej..
co do Twojej uwagi Szept, że mamy w szeregach jeszcze kobiety, to nie będzie problemem wykonanie haftów na dwóch różnych krojach koszulek.
"W żadnym z miast na świecie śnieg nie ma tak krańcowych humorów jak w Warszawie; nigdzie nie potrafi tak szybko i tak beznadziejnie zmienić się w brudne, dręczące błoto, ale też nigdzie nie pada z takim wdziękiem jak w tym mieście." Zły, Tyrmand

Offline Szept

  • Wszechzagłada
  • ******
  • Wiadomości: 3006
  • Attack: 85
    Defense: 99
    Attack Member
  • Reputacja 71
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Koszulki
« Odpowiedź #13 dnia: Maja 24, 2012, 08:39:46 am »
Po pierwsze haft, bo piszesz o nim po raz kolejny, proste logo na pewno haftem przejdzie, co innego to już raczej flex. A co do koszulek dla kobiet, miałem na myśli raczej to, że oba kroje muszą do siebie pasować.

Offline Medico

  • Epidemia
  • ****
  • Wiadomości: 793
  • Attack: 215
    Defense: 152
    Attack Member
  • Reputacja 47
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Koszulki
« Odpowiedź #14 dnia: Maja 25, 2012, 15:40:45 pm »
no oczywiście, że tylko logo. koszt takiego haftu na pojedynczej koszulce to ok 12zł, koszulka ok 30 jeśli bierzemy pod uwagę koszulki z kołnierzykiem i długim rękawem (gramatura 180). Dodatkowo jakiś motyw flexem to nie więcej niż 24zł.
Jeśli wszystko będzie dobrej jakości to jestem skłonny dać 64zł za koszulkę virusa, która będzie nie dosyć, że trwała to będzie wyglądała bardzo przyzwoicie.

Te koszulki fajnie się prezentują a do tego jest wiele ciekawych kolorów http://logogift.pl/01478955_Polo_Unisex_Long_Sleeve.html
"W żadnym z miast na świecie śnieg nie ma tak krańcowych humorów jak w Warszawie; nigdzie nie potrafi tak szybko i tak beznadziejnie zmienić się w brudne, dręczące błoto, ale też nigdzie nie pada z takim wdziękiem jak w tym mieście." Zły, Tyrmand

Tags: