Autor Wątek: Gra Virgilijna - pomysły  (Przeczytany 109 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sly

  • Prawa ręka lewej nogi
  • Pandemia
  • *****
  • Wiadomości: 1169
  • Attack: 284
    Defense: 428
    Attack Member
  • Reputacja 51
  • Płeć: Mężczyzna
Gra Virgilijna - pomysły
« dnia: Listopada 23, 2013, 14:41:01 pm »
Fajnie byłoby zakończyć rok jakimś mocarnym, klimatycznym larpem. Taki co to nam da kopa na cały 2014.

Ja optuję za „24.12” głównie przez to, że to gra z historią, że super byłoby ją wreszcie zrobić i że ma zarówno klimat świąteczny jak i może być dobrą grą. Ale się nie upieram\
Szept nie bardzo chce „24.12”, ale jak to on nie wie co innego.
A jakie jest wasze zdanie? Dobrze byłoby, żeby ta gra naprawdę pasowała wszystkim lub większości i żebyśmy pojawili się na niej w większej liczbie niż 5. Tylko nie chodzi mi o sprowadzenie 15 randomów, tylko o to żeby przebudzić trochę naszych starych graczy.

Więc piszcie wasze pomysły, ale nie tylko – jakie macie oczekiwania po takiej grze? Jaka mechanika, klimat, czy bardziej do kombinowania, czy bardziej gadane, postacie długi czy paski. Opcji jest dużo, pogrzebcie we wspomnieniach i wyciągnijcie ulubione elementy. Może wyjdzie coś ciekawego czego warto się chwycić.


work, work

Offline Mareridt

  • Nosiciel
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Attack: 92
    Defense: 92
    Attack Member
  • Reputacja 4
  • Płeć: Kobieta
Odp: Gra Virgilijna - pomysły
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 24, 2013, 01:16:16 am »
Ja jestem za 24.12. Miłoby było, gdyby to ruszyło. To co powstało w tamtym roku bardzo mi się spodobało, ale oczywiście...dupa. Nic nie wyszło. A jeżeli nie to, to chciałabym, choć to może trochę dziwne, zagrać w coś, po czym psychicznie nie będę mogła dojść do siebie przez chwile. Po czym jedyną myślą będzie "gdzie numer do mojego terapeuty".

Offline whitequeen

  • Białko
  • **
  • Wiadomości: 129
  • Attack: 89
    Defense: 86
    Attack Member
  • Reputacja 18
  • Płeć: Kobieta
Odp: Gra Virgilijna - pomysły
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 24, 2013, 14:12:10 pm »
24.12 byłoby super ;)
.

Offline Sly

  • Prawa ręka lewej nogi
  • Pandemia
  • *****
  • Wiadomości: 1169
  • Attack: 284
    Defense: 428
    Attack Member
  • Reputacja 51
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gra Virgilijna - pomysły
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 24, 2013, 18:55:09 pm »
Marta a znajdziesz w swoim napiętym terminarzu trochę nieczasu zeby napisać coś więcej o swoich oczekiwaniach? Czemu ty na żywo jesteś bardziej rozgadana niż na forum? Ja mam na odwrót ;-)
work, work

Offline Szept

  • Wszechzagłada
  • ******
  • Wiadomości: 3006
  • Attack: 85
    Defense: 99
    Attack Member
  • Reputacja 71
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gra Virgilijna - pomysły
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 02, 2013, 16:13:30 pm »
Licho z tymi pomysłami. Do wyboru mamy na pewno 24, którego ja już nie pamiętam ,wszystkie te wersje estetycznie mi się poplątały. A poza nim, hm, listę odzyskaliśmy więc jakieś 60 różnych gier plus "Zastaw", "Terapia od krwi", "W szaleństwie metoda", "Malleus Maleficarum" i ojejku ocean innych gier :). Trzeba by wreszcie przełamać impas, złamać i poszarpać gdzie boli tak aby ruszyć do przodu. Na wigilię gra mi osobiście jest obojętna bo i sama wigilia to po prostu spotkanie z bliskimi mi osobami. Nie muszę mieć tam ani jedzenia ani specjalnych efektów czy gier. Inna rzecz, że gier mi bardzo brakuje i jakowąś bardzo chętnie bym zrobił. Ostatnie niby nieduże produkcje bardzo mnie rozbawiły i chętnie zobaczę coś więcej.

Offline whitequeen

  • Białko
  • **
  • Wiadomości: 129
  • Attack: 89
    Defense: 86
    Attack Member
  • Reputacja 18
  • Płeć: Kobieta
Odp: Gra Virgilijna - pomysły
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 02, 2013, 17:01:37 pm »
Bo ja nie lubię gadac w eter. Na zywo to przynajmniej udajecie że słuchacie ;P Btw czy ostateczna data wybrana?
« Ostatnia zmiana: Grudnia 02, 2013, 17:12:28 pm wysłana przez whitequeen »
.

Tags: