Ostatnie wiadomości

Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10
41
Wojny Ogrodników / Odp: Wojny Ogrodników (termin - 29 lipca)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Sly dnia Lipca 28, 2016, 23:57:43 pm »
Ogólnie was będzie tylko 4, więc nie przesadzaj z tym przeszkadzaniem Zielonym ;) Zwłaszcza, że jak was 2 zginie, to już raczej będzie rzeź niewiniątek.

Chyba, że 2 zginie w tym samym momencie i będziecie mieć 4 minuty spokoju. To trochę lepiej, chociaż wciąż będzie wam ciężko uciec daleko w 4 minuty nie gubiąc trasy.
Niemniej, kto się poświęci? :p
42
Dyskusje / Odp: Generacje ON
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Sly dnia Lipca 28, 2016, 23:51:48 pm »
To prawda, też cały czas widzę Siergieja.
43
Wojny Ogrodników / Odp: Wojny Ogrodników (termin - 29 lipca)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez SolarStone dnia Lipca 28, 2016, 23:30:26 pm »
aż 4 minuty zajmowania się ofiarą? to całkiem przeszkadza zielonym chyba plus pomimo starań zachowania pełnego profesjonalizmu, to jak ktoś będzie nademną mlaskał i warczał przez 4 minuty to mogę się zapomnieć i śmiechnąć. A zielonego nie ma sensu odstraszać bo przynajmniej wiadomo że przez 4 minuty jesteśmy dużo bardziej bezpieczni
44
Wojny Ogrodników / Odp: Wojny Ogrodników (termin - 29 lipca)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Szept dnia Lipca 28, 2016, 22:07:26 pm »
Ja piszę podsumowanie i znowu w rozmowie ląduję gdzieś na zadupiu tematu.

Rockstonel, ogrodnicy mają zatyczki, nie będą na pewno słyszeli tego dezodorantu. Poza tym to nie musi być aż tak agresywny zapach. W lesie każdy zapach będzie się niósł. To element głównie klimatyczny. Wyobraźmy sobie na przykład, że wybiegasz przed ogrodników i spryskujesz miejsce, którym według Ciebie będą przechodzić. Ciekawe czy przejdą...

Ja mam jakiś zapach lawendowy chyba, to może być wręcz coś miłego, wabiącego. Z tym Old spicem wcześniej trochę żartowałem, zbytnio się to kojarzy.
45
Wojny Ogrodników / Odp: Wojny Ogrodników (termin - 29 lipca)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez MadKamson dnia Lipca 28, 2016, 21:39:08 pm »
Nic wam nie będzie.
46
Wojny Ogrodników / Odp: Wojny Ogrodników (termin - 29 lipca)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Rockstonel dnia Lipca 28, 2016, 21:37:47 pm »
Z tym zapachem to mielibyśmy co chwile się dezodorantem spryskiwać? Bo na stałe nie będzie możliwości czymś się spryskać, a swoją drogą dużej odległości ten zapach nie pokona. Nie wiem też, na ile będziemy w stanie oddychać w tych oparach i nie wywalić zawartości żołądka. Koncepcja jest świetna,  ale obawiam się o wykonanie.
A też nie dam rady zjawić się na busa wcześniej niż o 19 bo kończę robotę dopiero około 17.
47
Wojny Ogrodników / Odp: Wojny Ogrodników (termin - 29 lipca)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Szept dnia Lipca 28, 2016, 20:50:18 pm »
Te kulki to dla mnie nowość, co to takiego? jakiś link?

Edit: Znalazłem, sporo tego w sklepach militarnych. Jeśli zdecydujemy się kontynuować temat WO to wtedy w grę wchodzi wszystko, petardy, stroboskopy (to nawet logicznie się wpasuje, ogrodnik rzuca stroboskop, który jest w świecie wirusa dostosowany do wyczulonych zmysłów zielonych a jemu nie szkodzi. W realnym świecie ogrodnicy noszą okulary, trochę im to złagodzi przykrości).

Podsumowanie:
Misje kwalifikacyjne to szukanie w lesie konkretnych zleconych przez dowództwo elementów. Najlepsi zostaną nagrodzeni awansem.
Misja główna to wyprawa wyznaczoną trasą zgodnie z wytycznymi. Akcja gry dzieje się we wschodniej europie.

Ogrodnicy walczą światłem.
Zieloni dotykiem. Ich dotyk natychmiast zabija. Przy czym muszą się zajmować ofiarą przez 4 minuty. Oznacza to, że przez tyle czasu są wyłączeni z gry i mają zadanie aktorskie. Jednocześnie nie można zabrać nic co jest własnością ofiary. Można za to zaatakować zielonego światłem i przepłoszyć go, tym samym zdejmując z niego obowiązek 4 minutowego zajmowania się ofiarą.

W tej edycji nie przewidujemy leczenia.

Trasę ogrodników wyznaczają odblaski rozmieszczone w lesie.
Zieloni dostaną kilka odblasków, będą w stanie zmodyfikować trasę.

Reszta na miejscu. Pytania żołnierze?
48
Dyskusje / Odp: Generacje ON
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Szept dnia Lipca 28, 2016, 20:48:29 pm »
trzymam za słowo i gdzie się podział Twój Awatar? za bardzo mi terasz siergieja przypomiasz
49
Wojny Ogrodników / Odp: Wojny Ogrodników (termin - 29 lipca)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez SolarStone dnia Lipca 28, 2016, 19:49:54 pm »
Co do postu z propozycjami :

Druga opcja( światła kierowane w dół), jest łatwiejsze chyba do zrobienia na w miarę szybko, a kolory ew można dodać malując szklane klosze

Decoy: może dym? petardy dymne( nie te świece co na stadionie mają tylko takie kulki co dym robią) nie są drogie, lasu nie powinny podpalić, poza tym można je nawet trzymać w ręce. Zieloni powinni uciekać wtedy od tego.

Granat świetlny? jakaś pała świeca dymna z czerwonym światłem(są w ogóle małe? )
1 osoba w drużynie może mieć likę(dobrze pamiętam? ) specjalnie przygotowaną, która pozwoli przetrwać jeden atak zielonego.

Strzelanie światłem: robimy jakąś nakładkę na latarkę żeby ograniczyć rozchodzenie się światła czy jak to rozwiązujemy ?

Zapach zielonych : myślę że nie dezodorant tylko perfuma prędzej. Jak się jej dużo użyje to zapach jest bardzo mocny.

edit: poszukam jej ale ona miała słabe światło. Tak czy siak, jak ją znajdę to wezmę.
50
Dyskusje / Odp: Generacje ON
« Ostatnia wiadomość wysłana przez SolarStone dnia Lipca 28, 2016, 19:47:00 pm »
Ja to pobrałem (na wszelki wypadek nawet 2 razy :D ) i w wolnej chwili przeczytam, wtedy dam znać :)
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10