Autor Wątek: Mamy kontakt, oto przybyli  (Przeczytany 481 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szept

  • Wszechzagłada
  • ******
  • Wiadomości: 3006
  • Attack: 85
    Defense: 99
    Attack Member
  • Reputacja 71
  • Płeć: Mężczyzna
Mamy kontakt, oto przybyli
« dnia: Października 13, 2010, 13:19:28 pm »
http://www.earthcam.com/usa/washington/seattle/?cam=marqueen_str
opcja Archives pozwala zobaczyć pierwszy kontakt naszej rasy z zaawansowaną cywilizacją nieznanego pochodzenia. Osobiście stawiam, że to czarni amerykanie ale mogę się mylić.



Offline MadKamson

  • Wirus
  • ***
  • Wiadomości: 281
  • Attack: 0
    Defense: 0
    Attack Member
  • Reputacja 29
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hit me baby one more time
Odp: Mamy kontakt, oto przybyli
« Odpowiedź #1 dnia: Października 13, 2010, 14:03:14 pm »
Nasz duchowy przywódca (jak sekta to pełną gębą) nie zwrócił uwagi iż opcja Archives daje nam możliwość oglądania tylko ostatnich 24 godzin i wkrótce link stanie się nie aktualny więc zamieszczam parę screenów.

Archieves:


Screeny zrobione przeze mnie nie dalej niż dwie godzint temu:



Powiększenie:
http://img831.imageshack.us/img831/148/1286967509475.jpg



Obiekt wisiał chwilę nad wierzą po czym odleciał.
Wyglądał tak:


Ludzie z Seattle wciąż relacjonują zdarzenie na stronie, której nazwy nie mogę podać (Kruku zasada 1 & 2)

Osobiście czuję się trochę jak cholernie biedne dziecko na święta. Wiem, że gówno wyjdzie z prezentów, ale do końca mam taką iskierkę nadziei "może tym razem".
« Ostatnia zmiana: Października 13, 2010, 14:14:52 pm wysłana przez MadKamson »
Sly: Jeżeli larpowicze są virusami, to Kamson jest pandemią...
Sly: Jesteś zbyt okropny by stąpać po ziemi i nie zostawiać smolistych śladów...
Cień: Serio mam fobię, która się nazywa Kamson(...).
Qlka: Kamson! jesteś paskudną jednostką i wiesz o tym, prawda?

Offline Sly

  • Prawa ręka lewej nogi
  • Pandemia
  • *****
  • Wiadomości: 1169
  • Attack: 284
    Defense: 428
    Attack Member
  • Reputacja 51
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Mamy kontakt, oto przybyli
« Odpowiedź #2 dnia: Października 15, 2010, 12:54:37 pm »
To prawda! Ludzie z całego świata o tym mówią! Powstało już kilka stron zajmujących tym przypadkiem ( i nie tylko ) zajrzyjcie tutaj - mnóstwo relacji, filmików i rzetelnych wypowiedzi. Z tego co udało mi się wyczytać to podobno ktoś już miał kontakt z tymi kosmitami. Mówi się, że pochodzą z bardzo odległej galaktyki i przebyli 10 tryliardów lat świetlnych po to, żeby zawisnąć koło wieży w Seattle i spieprzyć! Następna wizyta w 2012 - tym razem zawisną nad naszym stadionem narodowym!


Kamson mózg Ci gąbczeje, zajmij się czymś konkretnym i przestań czytać debili z 4chana.
work, work

Offline Mruczek

  • rączka
  • Administrator
  • Wirus
  • *****
  • Wiadomości: 428
  • Attack: 98
    Defense: 93
    Attack Member
  • Reputacja 19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wredny Moderator
Odp: Mamy kontakt, oto przybyli
« Odpowiedź #3 dnia: Października 15, 2010, 13:03:02 pm »
Sly, upominam cię o kulturalne zachowanie.
Za odpowiednią stawkę zrobię wszystko.
Aktualnie szukam sponsorów, szykuje się większy projekt. A nawet dwa.

Offline Wiśnia

  • Wirus
  • ***
  • Wiadomości: 452
  • Attack: 92
    Defense: 94
    Attack Member
  • Reputacja 47
  • Płeć: Mężczyzna
  • That's a nice trick
Odp: Mamy kontakt, oto przybyli
« Odpowiedź #4 dnia: Października 15, 2010, 13:16:46 pm »
A u mnie masz plusa za bardzo zgrabną wypowiedź:)
You all going to die down here...

Offline Szept

  • Wszechzagłada
  • ******
  • Wiadomości: 3006
  • Attack: 85
    Defense: 99
    Attack Member
  • Reputacja 71
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Mamy kontakt, oto przybyli
« Odpowiedź #5 dnia: Października 15, 2010, 15:15:06 pm »
Tak niedowiarki, a wreszcie okaże się, że to prawda i za wiele wiele lat zajrzy na forum nasze członek Komisji do Spraw Kontaktów z (już nie)Obcymi. Wtedy Sly dostaniesz w beret, Mruczka wyślą do kontroli strefy 99 (tam zawsze dużo spamują), Wiśnia zostanie improwizowanym tłumaczem, Kamson będzie robił Screeny a ja będę wyrabiał wśród (nie)Obcych wiarę zaufanie i miłość... do mnie oczywiście.

Offline Medico

  • Epidemia
  • ****
  • Wiadomości: 793
  • Attack: 215
    Defense: 152
    Attack Member
  • Reputacja 47
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Mamy kontakt, oto przybyli
« Odpowiedź #6 dnia: Października 15, 2010, 19:52:55 pm »
Pierwsze zdjęcia, zrobione z ukrycia:
http://th.interia.pl/30,b762c06313763374/kosmita.jpg

To naiwne, wierzyć, że istoty z innego miejsca we wszechświecie, przemieszczające się na pewno w wyższych wymiarach niż nasze marne 3, będą chciały się z nami kontaktować. Uważam, że do takiego spotkania zbyt wcześnie nie dojdzie. Jak się mylę i to co tu pokazujecie to prawda to...to....to mieliście racje;)

Nie palcie już tego co palicie proszę. Ja wam załatwię coś lepszego, coś po czym będziecie wiedzieli, że się wkręcacie.

"W żadnym z miast na świecie śnieg nie ma tak krańcowych humorów jak w Warszawie; nigdzie nie potrafi tak szybko i tak beznadziejnie zmienić się w brudne, dręczące błoto, ale też nigdzie nie pada z takim wdziękiem jak w tym mieście." Zły, Tyrmand

Offline Kruk

  • Crooked
  • Epidemia
  • ****
  • Wiadomości: 522
  • Attack: 179
    Defense: 92
    Attack Member
  • Reputacja 32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Virus kona
Odp: Mamy kontakt, oto przybyli
« Odpowiedź #7 dnia: Października 15, 2010, 20:14:18 pm »
Kasmon o co Ci chodzi?
Sly zostaw 4chan w spokoju
Mruczek nie spinaj się tak, chcesz mogę Ci kupić nervomix
-A dokąd zmierzasz? - zawołał.
Dlaczego nie?
-Na krańce Ziemi!- odkrzyknąłem.
Podskoczył nagle na czubku swych rozbitych wrót.
-Szczęśliwej drogi, Corwinie!- wrzasnął.
Pomachałem mu. Rzeczywiście, dlaczego nie? Czasem cholernie ciężko odróżnić tancerza od tańca.

R. Zelazny "Dworce Chaosu"

Offline Mruczek

  • rączka
  • Administrator
  • Wirus
  • *****
  • Wiadomości: 428
  • Attack: 98
    Defense: 93
    Attack Member
  • Reputacja 19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wredny Moderator
Odp: Mamy kontakt, oto przybyli
« Odpowiedź #8 dnia: Października 15, 2010, 21:31:20 pm »
Kruku, od ponad 5 lat codziennie biorę silne antydepresanty, takich zabaweczek jak proponujesz nawet nie poczuję
Za odpowiednią stawkę zrobię wszystko.
Aktualnie szukam sponsorów, szykuje się większy projekt. A nawet dwa.

Offline Szept

  • Wszechzagłada
  • ******
  • Wiadomości: 3006
  • Attack: 85
    Defense: 99
    Attack Member
  • Reputacja 71
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Mamy kontakt, oto przybyli
« Odpowiedź #9 dnia: Października 15, 2010, 21:34:34 pm »
Ja poproszę Nervomix, nie wiem co to ale zakładam, że może się przydać.

Medico, przestań przecież to wcale nie muszą być jakieś superinteligentne stwory, może to międzygalaktyczne dryfujące z wiatrami słonecznymi ameby - głupie, niewidoczne dla radaru, ot żywa roślinka. Może coś z oceanów tytana uciekło, a może to jakiś statek z przyszłości, w końcu jeśli podróże czasowe się pojawią to powinniśmy widzieć już ich skutki. Tyle możliwości, tyle radości, Kamson jestem z tobą, na pewno w końcu ktoś przyleci.


Offline Sly

  • Prawa ręka lewej nogi
  • Pandemia
  • *****
  • Wiadomości: 1169
  • Attack: 284
    Defense: 428
    Attack Member
  • Reputacja 51
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Mamy kontakt, oto przybyli
« Odpowiedź #10 dnia: Października 16, 2010, 09:39:02 am »
"Sly, upominam cię o kulturalne zachowanie."

Mruczku, upominam Cię o niespamowanie. Następnym razem będę zmuszony skasować posta.
Upominam Cię również o nie kasowanie moich postów ( konkretnie tego - przez co muszę pisać go jeszcze raz ). Nie jesteś ponad regulaminem.

Kruku - nie mam nic do 4chana jeśli nie traktuje się go jako wyroczni i źródła wszechwiedzy.
Panowie obawiam się, że nic takiego nie istnieje z prostego faktu, że nasz świat jest prosty i zwyczajny. Nie ma UFO, nie ma kosmitów, nie ma ameb, nie ma magii, nie ma duchów, nie ma podróży w czasie, nie ma Harrego Pottera. Nasze życie polega na prostym schemacie spanie - praca - tv - spanie - praca - tv - spanie - praca - tv - spanie - praca - śmierć.
work, work

Offline Szept

  • Wszechzagłada
  • ******
  • Wiadomości: 3006
  • Attack: 85
    Defense: 99
    Attack Member
  • Reputacja 71
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Mamy kontakt, oto przybyli
« Odpowiedź #11 dnia: Października 16, 2010, 10:10:16 am »
Jakie kasowanie, coś mi się wydaję, że zapomniałeś wysłać tego posta, przemęczony studiami jesteś :) co jak co ale chyba w dziale rozmowy można pisać większość rzeczy w większości form.

Ale dalej Sly to ty przerażające historie opowiadasz. Że nasz świat jest prosty i zwyczajny? Przestań nasz świat to może być co najwyżej niewyraźny i przesłonięty szarą rzeczywistością. Nie oznacza to, że świat jest prosty, oznacza to, że w takie realia jesteśmy systemowo upychani. Nie daj się upchnąć młodszy :)

Uważajmy używając słów "nie ma". Otóż z tych kilku wymienionych rzeczy. Niezidentyfikowane obiekty latające są (przynajmniej przez jakiś czas), ameby zdecydowanie są i to przez długi czas, Harry Potter też jest, nie chodzi obok nas ale jest. Inne rzeczy, które wymieniasz, należą do kategorii: Nie wiem czy są , ale nie wiem też czy nie są. A jak ci szaro i buro i potrzebujesz więcej kolorów to jakąś religię polecam, ponoć to niezłe opium. Ewentualnie wymyślimy coś bardziej naturalnego i mniej szkodliwego.
Cytuj
spanie - praca - tv - spanie - praca - tv - spanie - praca - tv - spanie - praca - śmierć.
  - dlaczego mam umrzeć po pracy a nie jak schemat pokazuje po TV?

Offline Krizoman

  • Nosiciel
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Attack: 96
    Defense: 94
    Attack Member
  • Reputacja 6
Odp: Mamy kontakt, oto przybyli
« Odpowiedź #12 dnia: Października 16, 2010, 10:11:04 am »
Pora coś napisać. Pójść za ciosem.

Po pierwsze primo - To nie forum.ubuntu.pl, gdzie napisanie błędnego tematu posta jest powodem przeniesienia postu do kosza. Sly, wzywam Cię do poskromienia negatywnych emocji! Żaden naukowiec nie potwierdził negatywnego działania małego offtopu. Szczególnie na tym forum regulamin winien być tylko subtelnym wyznacznikiem zachowania, nie przykazaniami - ludzie znają się dobrze i lubią nawzajem. Czy przestępstwem jest krótka pogawędka niekoniecznie na temat? Wszyscy są zajęci, życie biegnie. A spotkania są nie tak bardzo często, niektórzy nie mogą z różnych przyczyn dołączyć do wesołej gromadki. Tutaj wytworzyło się coś a'la rodzina, można rzec. Sam wiesz coś o tym, Sly. Więc nie wyskakuj ze swoim regulaminem.

Po drugie primo - Nie wiem, czy wiesz, ale Twój schemat życiowy jest bardzo kontrowersyjny. Czy nie jestem człowiekiem, jeżeli nie oglądam TV? Po za tym w schemacie nie ma czasu wolnego, ani wielu innych rzeczy, które przynajmniej ja wykonuję. Ponadto widząc taki pesymistyczny mogę wnioskować, że życie jest Ci niemiłe. A to nie charakteryzuje człowieka normalnego. Proponuję konsultację z lekarzem. Najlepiej jakimś specjalistą.

I ostatnie primo - Żeby nie było nie na temat, ja nie zaprzeczam, że obcy istnieją. Ale póki my, ludzie nie nawiążemy z nimi kontaktu lub Oni z nami, to nie mam ochoty szukać kolejnych dowodów, że są. Niech sobie będą.

EDIT:

Post stracił nieco na znaczeniu, gdyż Szept zdążył wyprzedzić padawana :)
« Ostatnia zmiana: Października 16, 2010, 10:15:09 am wysłana przez Krizoman »

Offline Szept

  • Wszechzagłada
  • ******
  • Wiadomości: 3006
  • Attack: 85
    Defense: 99
    Attack Member
  • Reputacja 71
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Mamy kontakt, oto przybyli
« Odpowiedź #13 dnia: Października 16, 2010, 10:21:24 am »
Krizoman pudło, to właśnie Slyowi post zaginął.  Jego odpowiedź to podszyta ironią mini prowokacja. Ale poza tym drobnym przeoczeniem, reszta postu jak najbardziej słuszna, zgadzam się szczególnie z pierwszym akapitem. Zgrabne ujęcie tego czym forum powinno być, a czasami nie jest.

Cytuj
Żeby nie było nie na temat, ja nie zaprzeczam, że obcy istnieją. Ale póki my, ludzie nie nawiążemy z nimi kontaktu lub Oni z nami, to nie mam ochoty szukać kolejnych dowodów, że są. Niech sobie będą.
- niesamowita wypowiedź. Tyle pułapek myślowych, że mózg mi się od razu w tryb podwyższonej gotowości włącza.

Offline Mruczek

  • rączka
  • Administrator
  • Wirus
  • *****
  • Wiadomości: 428
  • Attack: 98
    Defense: 93
    Attack Member
  • Reputacja 19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wredny Moderator
Odp: Mamy kontakt, oto przybyli
« Odpowiedź #14 dnia: Października 16, 2010, 10:32:54 am »
Przepraszam za pociągnięcie offtopicu i publiczną rozmowę, ale muszę.
SLY, O CO CI DO CHOLERY CHODZI? CO JA CI NIBY USUNĄŁEM?
Za odpowiednią stawkę zrobię wszystko.
Aktualnie szukam sponsorów, szykuje się większy projekt. A nawet dwa.

Tags: