Autor Wątek: Krzyż i rozmowa o słowach.  (Przeczytany 486 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MadKamson

  • Wirus
  • ***
  • Wiadomości: 281
  • Attack: 0
    Defense: 0
    Attack Member
  • Reputacja 29
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hit me baby one more time
Krzyż i rozmowa o słowach.
« dnia: Października 17, 2010, 11:25:28 am »
PS2 Wątek o krzyżu jak najbardziej się przyda, jak widać jesteśmy zmęczeni grami i chcemy rozmawiać o poważnych rzeczach :)

O poważnych rzeczach? Ja tam się nie uzewnętrzniam na forach internetowych. Chociaż z drugiej strony chciałbym się dowiedzieć co Medico ma przeciw komisyjnemu zniszczeniu krzyża. Przecież to tylko taka formalność...
« Ostatnia zmiana: Października 17, 2010, 21:36:47 pm wysłana przez Szept »


Sly: Jeżeli larpowicze są virusami, to Kamson jest pandemią...
Sly: Jesteś zbyt okropny by stąpać po ziemi i nie zostawiać smolistych śladów...
Cień: Serio mam fobię, która się nazywa Kamson(...).
Qlka: Kamson! jesteś paskudną jednostką i wiesz o tym, prawda?

Offline Medico

  • Epidemia
  • ****
  • Wiadomości: 793
  • Attack: 215
    Defense: 152
    Attack Member
  • Reputacja 47
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Krzyż
« Odpowiedź #1 dnia: Października 17, 2010, 11:44:34 am »
Kasmon, pisząc to wiesz, że piszesz głupoty. Gdy temat krzyża jest już zamknięty, ty poruszasz kwestię jego zniszczenia? Po co? Zobaczysz go kiedykolwiek na oczy? Nie, więc powinno być Ci ryba, skoro już nie stoi on przed pałacem. Wiem, że wszelkiego rodzaju niszczenie, palenie, rozwalanie jest kręcące i pociągające, ale nie ma żadnego celu.
"W żadnym z miast na świecie śnieg nie ma tak krańcowych humorów jak w Warszawie; nigdzie nie potrafi tak szybko i tak beznadziejnie zmienić się w brudne, dręczące błoto, ale też nigdzie nie pada z takim wdziękiem jak w tym mieście." Zły, Tyrmand

Offline MadKamson

  • Wirus
  • ***
  • Wiadomości: 281
  • Attack: 0
    Defense: 0
    Attack Member
  • Reputacja 29
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hit me baby one more time
Odp: Krzyż
« Odpowiedź #2 dnia: Października 17, 2010, 12:31:35 pm »
Cytuj
-Zastanawiam się jakie zmiany miała przykryć akcja z dopalaczami. Pamiętacie jeszcze krzyż? Gdy 90% polaków ekscytowała się krzyżem "góra" po cichutku wprowadzała wyższe podatki. Czy i tym razem próbowano coś ukryć ?


Mam nadzieję, że komisyjne spalenie krzyża.

Pisząc "Mam nadzieję, że komisyjne spalenie krzyża" chciałem jedynie wywołać uśmiech na waszych twarzach pardiując zagorzałych zwolenniów teorii spiskowych. Tak wiem, że mam spaczone poczucie humoru, tak bawią mnie żarty Kruka o matrwych płodach, tak wiem, że pójdę do piekła.

Masz rację Medico, wisi mi to co się dzieje z krzyżem. Ale na potrzebę dyskusji proponuje małą grę.
Zagram zagorzałego zwolennika komisyjnego spalenia krzyża, co Ty na to compadre?
                                                                   /\
                                                                  /..\
Sly: Jeżeli larpowicze są virusami, to Kamson jest pandemią...
Sly: Jesteś zbyt okropny by stąpać po ziemi i nie zostawiać smolistych śladów...
Cień: Serio mam fobię, która się nazywa Kamson(...).
Qlka: Kamson! jesteś paskudną jednostką i wiesz o tym, prawda?

Offline Medico

  • Epidemia
  • ****
  • Wiadomości: 793
  • Attack: 215
    Defense: 152
    Attack Member
  • Reputacja 47
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Krzyż
« Odpowiedź #3 dnia: Października 17, 2010, 13:08:49 pm »
Nie wiem jaki ma to mieć sens;) Kamsonie, widzę, że nieźle Ci się nudzi. a może lepiej jak zagramy w kółko i krzyżyk? Też motyw krzyża, ale bez poruszania tej całej bezsensownej sytuacji pod pałacem.:)
"W żadnym z miast na świecie śnieg nie ma tak krańcowych humorów jak w Warszawie; nigdzie nie potrafi tak szybko i tak beznadziejnie zmienić się w brudne, dręczące błoto, ale też nigdzie nie pada z takim wdziękiem jak w tym mieście." Zły, Tyrmand

Offline MadKamson

  • Wirus
  • ***
  • Wiadomości: 281
  • Attack: 0
    Defense: 0
    Attack Member
  • Reputacja 29
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hit me baby one more time
Odp: Krzyż
« Odpowiedź #4 dnia: Października 17, 2010, 13:18:00 pm »


Twój ruch. :P
Sly: Jeżeli larpowicze są virusami, to Kamson jest pandemią...
Sly: Jesteś zbyt okropny by stąpać po ziemi i nie zostawiać smolistych śladów...
Cień: Serio mam fobię, która się nazywa Kamson(...).
Qlka: Kamson! jesteś paskudną jednostką i wiesz o tym, prawda?

Offline Cień

  • Wirus
  • ***
  • Wiadomości: 474
  • Attack: 86
    Defense: 83
    Attack Member
  • Reputacja 65
  • Płeć: Kobieta
Odp: Krzyż
« Odpowiedź #5 dnia: Października 17, 2010, 15:57:46 pm »
Jesteście obłąkani
Never fear shadows, for shadows only mean there is a light shining somewhere near by.

Offline Krizoman

  • Nosiciel
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Attack: 96
    Defense: 94
    Attack Member
  • Reputacja 6
Odp: Krzyż
« Odpowiedź #6 dnia: Października 17, 2010, 16:04:55 pm »
Zgadzam się. Zdecydowanie się zgadzam z Tobą, Cieniu.

Od paru dni da się zaobserwować wyraźną zmianę na forum. Mówią kolokwialnie - odbija niektórym (mam ochotę wymienić jedną osobą szczególnie, która już sobie trochę uzbierała, ale przez grzeczność tego nie zrobię...). Cieszę się jednak, że chociaż niektórzy obecni na tym forum są jeszcze normalni.

Pozdrawiam,
Krizoman

Offline Szept

  • Wszechzagłada
  • ******
  • Wiadomości: 3006
  • Attack: 85
    Defense: 99
    Attack Member
  • Reputacja 71
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Krzyż
« Odpowiedź #7 dnia: Października 17, 2010, 16:17:34 pm »
Oni są obłąkani? akurat w sprawie krzyża, który stał się już symbolem, obłąkani są chyba wszyscy inni. I ci co stoją tam teraz z nowym krzyżem, z minami krzyżowców i błyskiem chłodnej zgody na wszystko. Oraz ci co stoją obok i puszczają głośną metalową muzykę. To jest szaleństwo. Ekstrakt szaleństwa.

Cytuj
Od paru dni da się zaobserwować wyraźną zmianę na forum. Mówią kolokwialnie - odbija niektórym
- Krizoman, mam nadzieję, że forma forum gdzie poza wypowiedziami: Tak, Nie, Powinienem być, przetrwa na dłużej niż kilka dni. Rozmowy o wszystkim także o problemach społecznych, grach, sztuce tego brakuje naszemu niby dyskusyjnemu forum. O w sumie od kilku dni, mamy wreszcie forum DYSKUSYJNE. Tylko mało osób się odważa odpowiedzieć :P Nigdy nie wiadomo kto cię zaatakuję. Ale to dobrze, adwersarzy słownych nigdy za wielu.

Offline Krizoman

  • Nosiciel
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Attack: 96
    Defense: 94
    Attack Member
  • Reputacja 6
Odp: Krzyż
« Odpowiedź #8 dnia: Października 17, 2010, 16:29:51 pm »
Nie mówię o równoważnikach zdań zamiast odpowiedzi. Ale temat o krzyżu jest nieaktualny i wszyscy (tak mi się wydaję) mają go dość. Nie narzekam na topic o dopalaczach - wypowiedzi są długie, konstruktywne, pomysłowe, pełne swoich opinii. Po za tym dyskusja to nie ciągłe ataki na siebie. Przynajmniej nie dyskusja na poziomie.

Offline Sly

  • Prawa ręka lewej nogi
  • Pandemia
  • *****
  • Wiadomości: 1169
  • Attack: 284
    Defense: 428
    Attack Member
  • Reputacja 51
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Krzyż
« Odpowiedź #9 dnia: Października 17, 2010, 16:31:55 pm »
Bardzo łatwo Cieniu wydać o kimś osąd.
Jak widać zdecydowanie trudniej poprzeć to rozsądnym argumenty, czy jak w przypadku Twojej wypowiedzi, jakimkolwiek argumentem.

Na forum nareszcie widać jakiś ruch, nareszcie widać, że ludzie mają coś do powiedzenia. To zdecydowanie dobry objaw rokujący ciekawą przyszłość.
work, work

Offline Szept

  • Wszechzagłada
  • ******
  • Wiadomości: 3006
  • Attack: 85
    Defense: 99
    Attack Member
  • Reputacja 71
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Krzyż
« Odpowiedź #10 dnia: Października 17, 2010, 16:37:20 pm »
Znowu ktoś przegapił ironię i zaraz zetknie się realnym zagrożeniem :P

Cytuj
Po za tym dyskusja to nie ciągłe ataki na siebie.
- słusznie i dobrze powiedziane. Atakować mamy temat nie siebie, warto zapamiętać i zastosować.

Offline Sly

  • Prawa ręka lewej nogi
  • Pandemia
  • *****
  • Wiadomości: 1169
  • Attack: 284
    Defense: 428
    Attack Member
  • Reputacja 51
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Krzyż
« Odpowiedź #11 dnia: Października 17, 2010, 16:42:29 pm »
Przestań wszędzie zarzucać mi przegapienia ironii. Powtórzę jeszcze raz - ironie stosuje się po coś. Post Cienia dla mnie nie wnosi kompletnie nic do tematu. Chciałbym wiedzieć co stoi za jego napisaniem.

EDIT: To nie jest atak. To wyrażenie opinii i chęć poznania opinii osoby drugiej w tym wypadku Cienia.
« Ostatnia zmiana: Października 17, 2010, 16:45:42 pm wysłana przez Sly »
work, work

Offline Szept

  • Wszechzagłada
  • ******
  • Wiadomości: 3006
  • Attack: 85
    Defense: 99
    Attack Member
  • Reputacja 71
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Krzyż
« Odpowiedź #12 dnia: Października 17, 2010, 16:46:49 pm »
Ty mi pierwszy zarzuciłeś :P Jutro pod Carefourem na gołe klaty się umawiamy i żadne katary, kleszcze czy komary ci nie pomogą. A temat to Krzyż był przypomnę. Faktycznie trochę nieaktualne już, coś aktualnie się dzieje ciekawego i wartego poruszenia? :)

Offline Cień

  • Wirus
  • ***
  • Wiadomości: 474
  • Attack: 86
    Defense: 83
    Attack Member
  • Reputacja 65
  • Płeć: Kobieta
Odp: Krzyż
« Odpowiedź #13 dnia: Października 17, 2010, 16:56:58 pm »
Sly: Teraz o Tobie powiem...jesteś obłąkany. Nie bredź że mi trudno coś powiedzieć, bo słów cisnących mi się mam aż nadto. To, że czasem pozbawiam Was nieprzyjemności czytania moich refleksji, to moja litość. Nad Tobą teraz litości mieć nie będę.
Nie jest sensownym sposobem zachęcania do brania udziału aktywnego w życiu forumowym poprzez wk******** wszystkich. Dajcie spokój.

Cytuj
Na forum nareszcie widać jakiś ruch, nareszcie widać, że ludzie mają coś do powiedzenia. To zdecydowanie dobry objaw rokujący ciekawą przyszłość.
Nareszcie widać, że mają coś do powiedzenia?
Wcześniej nie było widać?
Nie mieli nic do powiedzenia?
Nie umieli powiedzieć?
Jeśli tylko prowokacja zmusza do zabrania głosu, to zasadniczo w jakich kwestiach..tylko pozavirusowych, tak? Zatem Offtopa możemy sobie mocno rozbudować. Super. Zmieńmy profil forum.

Wiem, że chciałeś mnie sprowokować do wypowiedzi. Tylko po co? Ja gniew noszę w sobie długo...Dla Ciebie mam go jeszcze nieco z niedalekiej przeszłości. To też temat do pogawędki. Prowokacja? To może poroztrząsamy wszystkie bolące nas rzeczy na forum, jak się zrobi fajna rozpierducha może przynajmniej ktoś się pośmieje. Brednia.

W kwestii krzyża...Uważam, że bawicie się niewłaściwymi kwestiami. Dla mnie krzyż jest symbolem mojej wiary. Kamson...za tę grę w kółko i KRZYŻ dostałeś ode mnie właśnie rep-. Mówię o tym otwarcie, bo przyznawanie + i - w tej kwestii zaczęło być anonimowe. Nie wstydzę się tego w co wierzę i nie będę patrzyła z uśmiechem, kiedy bawią się czyś dla mnie ważnym. Zmalałeś w moich oczach. Spadłeś daleko w dół. Mam nadzieję, że Cię boli parę kostek od tego upadku...jeśli jeszcze nie...mam nadzieję że zaczną boleć. Teraz mogę dodać ":)"
Never fear shadows, for shadows only mean there is a light shining somewhere near by.

Offline Sly

  • Prawa ręka lewej nogi
  • Pandemia
  • *****
  • Wiadomości: 1169
  • Attack: 284
    Defense: 428
    Attack Member
  • Reputacja 51
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Krzyż
« Odpowiedź #14 dnia: Października 17, 2010, 17:20:53 pm »
No i widzisz - dla mnie to nie jest "nieprzyjemność". Skoro piszesz, że jestem obłąkany chce wiedzieć dlaczego. Bo może masz racje i powinienem coś zmienić w swoim zachowaniu. Bo może racji nie masz i powinienem Ci to wytłumaczyć byś opinie swą zmieniła o mnie. Chcę więc żebyś nigdy się nade mną nie litowała i zarzuty mówiła prosto w twarz.

Kogo się obecnie wku*wia? Pomijam na chwilę ten temat. Czy w wątku dopalaczy czy kosmitów ktokolwiek się obrażał? Ludzie wymieniają poglądy, wiadomo że czasem może to wyglądać ostrzej, ale na boga jesteśmy dorośli. Na forum często nie zgadzam się w dyskusjach z Szeptem, jednocześnie gawędząc sobie z nim radośnie na gadu. Dystans, zrozumienie, przyjaźń.

Tak, nareszcie widać, że mają coś do powiedzenia w innych kwestiach. Wcześniej nie było tego widać gdyż brakło tematów do dłuższych dyskusji. Stroje do LARPa, opinie, wrażenia. To wszystko jest bardzo ważne, ale nie poznasz drugiego człowieka wiedząc co ma do powiedzenia tylko w jeden kwestii. Żyjemy w świecie pełnym ciekawych sytuacji, chciałbym wiedzieć co sądzisz o nich Ty, Szept, Kamson, Medico i każdy członek naszej małej społeczności. Dzięki temu mogę Was lepiej poznać. Poza tym na tym opiera się też forum. Na różnorodnych dyskusjach - przypomnę tylko, że na każdym z for jest coś takiego jak offtopic - to wystarczający dowód na to, że nie da rozmawiać się tylko w jednej konkretnej tematyce.

Powiedz też gdzie widzisz prowokacje? Tematy są trudne, opinie są różne. To nie prowokacja tylko życie. Nie mówie, że mamy się teraz tylko na tym skupić. Nikt nie broni rozmów Virusowych, ale jak już mówiłem wcześniej - ciężko ograniczyć się tylko do tego.

A nie możesz ze mną dyskutować na forum bez gniewu? Nie chciałem Cię sprowokować. Sama napisałaś pierwszego posta, a ja chciałem się dowiedzieć więcej. To aż tak źle?
« Ostatnia zmiana: Października 17, 2010, 17:25:49 pm wysłana przez Sly »
work, work

Tags: