Autor Wątek: techniczny potrzebny  (Przeczytany 64 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szept

  • Wszechzagłada
  • ******
  • Wiadomości: 3006
  • Attack: 85
    Defense: 99
    Attack Member
  • Reputacja 71
  • Płeć: Mężczyzna
techniczny potrzebny
« dnia: Listopada 07, 2013, 18:07:02 pm »
Czy mamy tu kogoś kto byłby w stanie zająć się forum od strony technicznej? mi nie starcza czasu a chciałbym na pewno zaaktualizować silnik, wyczyścić go i pododawać trochę rzeczy. Na pewno chciałbym shoutbox - rozmawianie na pm jest fajne, ale jakaś forma chata by się bardzo przydała.



Offline Ada

  • Wirus
  • ***
  • Wiadomości: 329
  • Attack: 95
    Defense: 97
    Attack Member
  • Reputacja 32
  • Płeć: Kobieta
Odp: techniczny potrzebny
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 07, 2013, 18:15:39 pm »
Shoutbox przydałby się, rzeczywiście. Z naszego doświadczenia powiem, że ciężko wymieniać sie wiadomościami na pm.

Offline Sly

  • Prawa ręka lewej nogi
  • Pandemia
  • *****
  • Wiadomości: 1169
  • Attack: 284
    Defense: 428
    Attack Member
  • Reputacja 51
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: techniczny potrzebny
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 08, 2013, 13:18:50 pm »
Co to znaczy "wyczyścić silnik"? Wydaje mi się, że my za dużo rzeczy nie instalowaliśmy.
work, work

Offline Szept

  • Wszechzagłada
  • ******
  • Wiadomości: 3006
  • Attack: 85
    Defense: 99
    Attack Member
  • Reputacja 71
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: techniczny potrzebny
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 08, 2013, 14:00:58 pm »
Twoje jajko na twarzy przypomina nam czasy forumowej wojny, były kredyty, jest zmieniona karma, nie wiem co jeszcze jest. Po drodze forum padało ale goła baza wędrowała dalej. Ogólnie na smf teraz instalacja pakietu/ moda to kilka kliknięć. Kiedyś trzeba było ręcznie wszystko dodawać, każdy pojedynczy plik php. No i my zaczynaliśmy w starych czasach. Aby pousuwać tamte rzeczy należałoby je ręcznie wywalać. Bez tego instalator pakietów z tego co pamiętam wywala jakieś błędy.

Można też postawić nowe forum i przenieść bazę. Może się to udać ale też wymaga pracy. Ja pomimo chęci nie dam rady bo to i trochę czasu i przede wszystkim internetu sprawnego wymaga.

A shout się przyda czy to tylko taki wymysł?

Offline Medico

  • Epidemia
  • ****
  • Wiadomości: 793
  • Attack: 215
    Defense: 152
    Attack Member
  • Reputacja 47
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: techniczny potrzebny
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 11, 2013, 01:20:36 am »
ja jestem jak najbardziej za shoutboxem, nawet kiedyś już poruszałem ten temat. no cóż, pomógłbym gdybym umiał, niestety muszę skapitulować.
"W żadnym z miast na świecie śnieg nie ma tak krańcowych humorów jak w Warszawie; nigdzie nie potrafi tak szybko i tak beznadziejnie zmienić się w brudne, dręczące błoto, ale też nigdzie nie pada z takim wdziękiem jak w tym mieście." Zły, Tyrmand

Offline Szept

  • Wszechzagłada
  • ******
  • Wiadomości: 3006
  • Attack: 85
    Defense: 99
    Attack Member
  • Reputacja 71
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: techniczny potrzebny
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 14, 2013, 13:06:04 pm »
Ok, szukamy dalej. Zanim zrobimy shoutboxa, trzeba zaaktualizować forum do najnowszej wersji. Najlepiej przenosząc na próbę pod inny adres. Czekam na chętnych, nie wierzę, że żaden mały informatyk nam się tu gdzieś nie uchował.

Tags: