Autor Wątek: Lek na pustkę- czyli co chciałbyś/-łabyś zobaczyć na forum?  (Przeczytany 189 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SolarStone

  • Epidemia
  • ****
  • Wiadomości: 598
  • Attack: 62
    Defense: 0
    Attack Member
  • Reputacja 33
  • Płeć: Mężczyzna
  • cp tp zg oyzdeszipud ep chpudyr
Odp: Lek na pustkę- czyli co chciałbyś/-łabyś zobaczyć na forum?
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 06, 2014, 23:00:22 pm »
1. Forum żyje wtedy, kiedy ma żyć.
2. Forum jest często uśpione bo mamy stosunkowo mało projektów a do tego forum jest zamknięte na użytkowników z zewnątrz
3. Można starać się je ożywić na siłę, ale po co? Używamy go wtedy kiedy potrzebujemy do celów do jakich zostało stworzone a więc rozmowy o LARPach  i organizację ich.
4. Jeśli chodzi o rozmowy o samych LARPach to można by przerobić forum tak aby to co jest teraz było tylko dla użytkowników "grających" , a odrębną odkrytą część zrobić dla każdego kto ma się ochotę wypowiedzieć na temat LARPów. Wtedy odchodzi nam problem zamkniętego forum, a jak więcej użytkowników to więcej tematów.

Polak...¦D

Offline Szept

  • Wszechzagłada
  • ******
  • Wiadomości: 3006
  • Attack: 85
    Defense: 99
    Attack Member
  • Reputacja 71
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Lek na pustkę- czyli co chciałbyś/-łabyś zobaczyć na forum?
« Odpowiedź #16 dnia: Maja 07, 2014, 11:28:47 am »
Solar mówisz coraz doroślej. Zgadzam się z tobą jak nigdy. Z tym, że forum jest otwarte i nie zamierzam go już na nic zamykać. Tak samo niestety nie wprowadzimy, żadnych kredytów i innych takich, litości, rozmowa o wspólnych tematach albo nie rozmowa.

Offline Sly

  • Prawa ręka lewej nogi
  • Pandemia
  • *****
  • Wiadomości: 1169
  • Attack: 284
    Defense: 428
    Attack Member
  • Reputacja 51
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Lek na pustkę- czyli co chciałbyś/-łabyś zobaczyć na forum?
« Odpowiedź #17 dnia: Maja 09, 2014, 00:41:43 am »
No to skoro tak stawiasz sprawę to "nie rozmowa", panie dyktator VEL WiemSwojeIZdaniaNieZmienie
work, work

Offline Szept

  • Wszechzagłada
  • ******
  • Wiadomości: 3006
  • Attack: 85
    Defense: 99
    Attack Member
  • Reputacja 71
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Lek na pustkę- czyli co chciałbyś/-łabyś zobaczyć na forum?
« Odpowiedź #18 dnia: Maja 09, 2014, 12:36:44 pm »
Na prawdę chcesz bronić kredytów? bo do tego pijesz. Za długość postów? W nagrodę awatar, lepsza postać, miejsce na grze, zniżka jakaś - mówię nie bo to moje zdanie. Ale przecież nie muszę brać w tym udziału i po krzyku.

Offline Sly

  • Prawa ręka lewej nogi
  • Pandemia
  • *****
  • Wiadomości: 1169
  • Attack: 284
    Defense: 428
    Attack Member
  • Reputacja 51
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Lek na pustkę- czyli co chciałbyś/-łabyś zobaczyć na forum?
« Odpowiedź #19 dnia: Maja 09, 2014, 16:41:59 pm »
Moja wypowiedź nie ograniczała się tylko do kredytów. Chodzi mi o to, że jeśli ktoś założył taki temat to rozmawiajmy jak sprowadzić ludzi, a nie diagnozujmy dlaczego ich nie ma. Wiadomo, że od diagnozy do leczenia, ale my doskonale wiemy czemu tak jest.

Chyba, że podstawowy problem to to, że nie chcecie ludzi, ale wtedy nie wiem skąd w ogóle ten wątek :)
work, work

Offline Szept

  • Wszechzagłada
  • ******
  • Wiadomości: 3006
  • Attack: 85
    Defense: 99
    Attack Member
  • Reputacja 71
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Lek na pustkę- czyli co chciałbyś/-łabyś zobaczyć na forum?
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwca 13, 2014, 09:36:56 am »
Niestety Ada, animator tej rozmowy gdzieś zniknęła. Spróbuje zamiast niej sprawę podsumować. Sly najważniejsza jest diagnoza bez niej pozostaje leczenie objawowe. Ale jak mówisz przyczyny pustki są nam zdane. Kruku wyłożył jest w sposób nie wymagający komentarza. Blog został zaakceptowany przez kilka osób. Fajnie, został też już postawiony i każdy zainteresowany w mgnieniu oka dostanie do niego pełen dostęp. Arcade na forum, sprawdzałem mogę wprowadzić ale Kruku będziesz pewnie właścicielem każdego jednego podium w tych grach.
Padła sugestia o pisaniu o swoich zainteresowaniach, filmach, książkach, serialach. Każdy chętny niech walnie nowy temat. Obiecuje przeczytać i skomentować :)

Nie doagnozujmy już, nie ma to sensu. Pomyślmy czy larpy są dla nas ważne i czy pomiędzy pracą szkołą i rodziną mamy czas i autentyczną na nie chęć. Oraz co w tym miejscu równie ważne, jak w tym obrazie usytuować kontakty z grupą. Czy zależy nam na niej czy raczej na jej produkcie. To nie jest złe w końcu połączyły nas gry i tak jak Solar napisał dlatego powstało forum. Jeśli interesują nas gry a nie grupa ( powtórzę, że to też nie najgorsza opcja, bo jednak gry zostały) to nie ma się co forum przejmować tylko robić gry i zapraszać jakoś ogólnie.

Tags: