Autor Wątek: Pomysł a może plan?  (Przeczytany 166 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SolarStone

  • Epidemia
  • ****
  • Wiadomości: 598
  • Attack: 62
    Defense: 0
    Attack Member
  • Reputacja 33
  • Płeć: Mężczyzna
  • cp tp zg oyzdeszipud ep chpudyr
Odp: Pomysł a może plan?
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 12, 2014, 21:36:23 pm »
Cholera, szkoda że tego wszystkiego nie spisałem a ciężki weekend miałem więc dopiero teraz mogę przysiąść.

Historia miała opowiadać o człowieku ( powiedzmy X) który chciał uwierzyć w magię. Mianowicie wyczytał gdzieś( bądź ktoś mu powiedział) że opiera się ona na zaufaniu do tworzącego czary, np najlepszy iluzjonista to taki któremu ludzie wierzą że tworzy coś z niczego. Im więcej ludzi mu zaufa tym potężniejszy się staje. I ów X poświęca swoje życie aby to sprawdzić. Cały spędzony czas spędza na opracowaniu triku który sprawiłby że ludzie mu uwierzą i wtedy jego triki stałyby się realne. Mija mu życie ale nie odnosi sukcesów, ale w ostatniej scenie zrobił występ na jakimś festynie przed dziećmi i one "wooooooow, czarodziej"(w sensie uwierzyły mu) i koniec filmu xD

Zbyt banale? zbyt głupie? nie zrozumiale napisałem? jakieś zmiany ? albo cokolwiek? piszcie
Polak...¦D

Offline Medico

  • Epidemia
  • ****
  • Wiadomości: 793
  • Attack: 215
    Defense: 152
    Attack Member
  • Reputacja 47
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Pomysł a może plan?
« Odpowiedź #16 dnia: Maja 13, 2014, 23:18:50 pm »
Brzmi trochę jak robienie polityki przez Korwina-Mikke.
"W żadnym z miast na świecie śnieg nie ma tak krańcowych humorów jak w Warszawie; nigdzie nie potrafi tak szybko i tak beznadziejnie zmienić się w brudne, dręczące błoto, ale też nigdzie nie pada z takim wdziękiem jak w tym mieście." Zły, Tyrmand

Offline Szept

  • Wszechzagłada
  • ******
  • Wiadomości: 3006
  • Attack: 85
    Defense: 99
    Attack Member
  • Reputacja 71
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Pomysł a może plan?
« Odpowiedź #17 dnia: Maja 14, 2014, 08:30:56 am »
To nie tak, że nie przeczytałem, wydaje mi się tylko, że nie chciałbyś poznać mojego zdania.

Po przeczytanie pomysłu nie wiem czemu zobaczyłem wojnę polsko ruską (bo pewnie na gocławiu byśmy to nakręcili) a potem iluzjonistę i solara znikającego w wielkiej misce.

Offline SolarStone

  • Epidemia
  • ****
  • Wiadomości: 598
  • Attack: 62
    Defense: 0
    Attack Member
  • Reputacja 33
  • Płeć: Mężczyzna
  • cp tp zg oyzdeszipud ep chpudyr
Odp: Pomysł a może plan?
« Odpowiedź #18 dnia: Maja 14, 2014, 18:10:01 pm »
nie oglądałem ani jednego ani drugiego :P A sen był , może nie wszystko zapamiętałem ale coś podobnego na pewno . I wydawał mi się porywający xD
Zresztą kto powiedział że ja mam być twórcą historii. Tu jest dużo tęgich głów to możemy coś wymyślić.
Polak...¦D

Offline Szept

  • Wszechzagłada
  • ******
  • Wiadomości: 3006
  • Attack: 85
    Defense: 99
    Attack Member
  • Reputacja 71
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Pomysł a może plan?
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwca 13, 2014, 09:16:01 am »
I już się poddałeś?

Offline Medico

  • Epidemia
  • ****
  • Wiadomości: 793
  • Attack: 215
    Defense: 152
    Attack Member
  • Reputacja 47
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Pomysł a może plan?
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwca 17, 2014, 09:40:50 am »
Cierpliwości... Solar spisuje scenariusz ;)
"W żadnym z miast na świecie śnieg nie ma tak krańcowych humorów jak w Warszawie; nigdzie nie potrafi tak szybko i tak beznadziejnie zmienić się w brudne, dręczące błoto, ale też nigdzie nie pada z takim wdziękiem jak w tym mieście." Zły, Tyrmand

Tags: