Autor Wątek: A czy po stu latach...?  (Przeczytany 184 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wiśnia

  • Wirus
  • ***
  • Wiadomości: 452
  • Attack: 92
    Defense: 94
    Attack Member
  • Reputacja 47
  • Płeć: Mężczyzna
  • That's a nice trick
A czy po stu latach...?
« dnia: Sierpnia 31, 2015, 23:54:22 pm »
Tak mnie jakoś natchnęło, czy by po prostu nie zadać sobie pytanie. Czy jeszcze gdzieś w naszych starych, zardzewiałych i zniewolonych współczesnością serduszkach jest jeszcze gdzieś ten człowiek który został Virusem i czy po stu latach nie będziemy żałować, że mieliśmy rację??


You all going to die down here...

Offline Sly

  • Prawa ręka lewej nogi
  • Pandemia
  • *****
  • Wiadomości: 1169
  • Attack: 284
    Defense: 428
    Attack Member
  • Reputacja 51
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: A czy po stu latach...?
« Odpowiedź #1 dnia: Września 01, 2015, 11:15:14 am »
Pewnie będziemy, ale z rzeczywistością nie wygrasz jak widać.
work, work

Offline Wiśnia

  • Wirus
  • ***
  • Wiadomości: 452
  • Attack: 92
    Defense: 94
    Attack Member
  • Reputacja 47
  • Płeć: Mężczyzna
  • That's a nice trick
Odp: A czy po stu latach...?
« Odpowiedź #2 dnia: Września 05, 2015, 12:59:29 pm »
Czyli jednak ktoś tu jeszcze bywa:)
You all going to die down here...

Offline Ada

  • Wirus
  • ***
  • Wiadomości: 329
  • Attack: 95
    Defense: 97
    Attack Member
  • Reputacja 32
  • Płeć: Kobieta
Odp: A czy po stu latach...?
« Odpowiedź #3 dnia: Września 06, 2015, 13:50:56 pm »
Skoro już tu jesteście, to może byśmy się wzięli do roboty z nowym rokiem i coś zorganizowali? Ja wiem, nie ma ludzi, nie ma czasu, ale zawsze łudzę się, że tym razem się uda. Może jednak tym razem coś z tego będzie?
Co z Bestią-Dymem-Niebem?
« Ostatnia zmiana: Września 06, 2015, 13:52:39 pm wysłana przez Ada »

Offline Sly

  • Prawa ręka lewej nogi
  • Pandemia
  • *****
  • Wiadomości: 1169
  • Attack: 284
    Defense: 428
    Attack Member
  • Reputacja 51
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: A czy po stu latach...?
« Odpowiedź #4 dnia: Września 08, 2015, 00:31:37 am »
No ja zaglądam na forum regularnie - nawyk (i nadzieja?) wciąż pozostały ;) Chyba, że tak jak teraz nie byłem przez weekend w domu.

Dużym problemem teraz jestem ja, bo poświęcam czas na wszystko, tylko nie na larpy. Ostatnio (jakiś miesiąc temu) stworzyliśmy z Łukaszem zarys całkiem porządnej gry, ale oczywiście tego nie spisałem i sprawa jakoś nie ruszyła.

Wydaję mi się, że w tej chwili bylibyśmy w stanie organizować tylko coś takiego jak swego czasu na Karmelickiej. Proste gry, ale ze smakiem i przede wszystkim - regularnie. Zbyt rzadko widujemy się z Łukaszem, by stworzyć coś bardziej złożonego. Ale to tylko moja opinia.
work, work

Offline Ada

  • Wirus
  • ***
  • Wiadomości: 329
  • Attack: 95
    Defense: 97
    Attack Member
  • Reputacja 32
  • Płeć: Kobieta
Odp: A czy po stu latach...?
« Odpowiedź #5 dnia: Września 08, 2015, 12:28:07 pm »
To chyba nie ma się nad czym zastanawiać. Zrobmy to na ile nam czas pozwala. A jak juz zarzucisz wszystko inne, to weź nas pod uwagę w swoim grafiku ;)

Offline Sly

  • Prawa ręka lewej nogi
  • Pandemia
  • *****
  • Wiadomości: 1169
  • Attack: 284
    Defense: 428
    Attack Member
  • Reputacja 51
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: A czy po stu latach...?
« Odpowiedź #6 dnia: Września 08, 2015, 15:55:43 pm »
Trzeba też z Łukaszem gadać.
work, work

Offline Sly

  • Prawa ręka lewej nogi
  • Pandemia
  • *****
  • Wiadomości: 1169
  • Attack: 284
    Defense: 428
    Attack Member
  • Reputacja 51
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: A czy po stu latach...?
« Odpowiedź #7 dnia: Września 08, 2015, 22:52:55 pm »
Nie wiem czy znajdą się chętni, bo jednak na razie wypowiedziały się tu tylko 3 osoby, ale tak sobie myślę, że może fajnie byłoby spotykać się raz w miesiącu (najlepiej w jakimś konkretnym, stałym terminie) i organizować jakąś niekoniecznie dużą grę.

Ja lubię improwizować i brakuje mi nawet prostych jeepów dających głównie frajdę jak ławeczka, milionerzy czy tysiąc innych pomniejszych gier jakie mieliśmy. Raz na miesiąc spokojnie dałoby radę coś takiego zorganizować niewielkim nakładem pracy, a i myślę, że każdy mógłby sobie ten jeden dzień zaklepać w kalendarzu. Pewnie - zwłaszcza na początku - nie byłyby to jakieś wybitne gry, ale tak jak mówię - larpy i jeepy to moja pasja, wiec nawet to byłoby super.

Problemy? Na pewno termin. Ustalić coś co będzie pasować wszystkim może być ciężko. Zwłaszcza, że musi to być w godzinach takich, żeby Łukasz mógł do domu wrócić.

Lepiej natomiast sprawa wygląda z miejscem, bo nawet jeśli nie szkoła (z tego co zrozumiałem co Łukasz mówił, to już nie siedzi w żadnej szkole tak by móc tam wejść na spokojnie i coś robić, chyba, że coś źle zrozumiałem), ale ja mam miejscówkę przy dworcu wschodnim - 3 pokoje, jeden duży wielkości informatycznej i dwa mniejsze. Trzeba by tylko jakiś termin zaklepać. Koszt - jakbyśmy zrobili zrzutę po 2-3 zł od łebka (na środki czystości, kawę, herbatę, cukier - z których i my spokojnie możemy korzystać), to będzie spoko pewnie.
« Ostatnia zmiana: Września 08, 2015, 23:40:16 pm wysłana przez Sly »
work, work

Offline Ada

  • Wirus
  • ***
  • Wiadomości: 329
  • Attack: 95
    Defense: 97
    Attack Member
  • Reputacja 32
  • Płeć: Kobieta
Odp: A czy po stu latach...?
« Odpowiedź #8 dnia: Września 09, 2015, 20:47:18 pm »
Ustalmy jakis dzien tygodnia i przede wszystkim ilość chętnych.. Potem okreslimy który to ma być dzień w miesiącu i tyle. Bo mi brakuje dobrej zabawy w dobrym towarzystwie.

Offline Szept

  • Wszechzagłada
  • ******
  • Wiadomości: 3006
  • Attack: 85
    Defense: 99
    Attack Member
  • Reputacja 71
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: A czy po stu latach...?
« Odpowiedź #9 dnia: Września 10, 2015, 11:52:24 am »
Przyzwoitość nakazuje się odezwać jak się zajrzało. Myślę, że na mnie nie ma co patrzeć, daleko mieszkam jak Sly wspomniał więc ciężko by to było zgrać. Poza tym w tym roku nie oszczędzałem żadnych dni, więc pracy mam dużo. Miło was tu spotkać :)

Offline SolarStone

  • Epidemia
  • ****
  • Wiadomości: 598
  • Attack: 62
    Defense: 0
    Attack Member
  • Reputacja 33
  • Płeć: Mężczyzna
  • cp tp zg oyzdeszipud ep chpudyr
Odp: A czy po stu latach...?
« Odpowiedź #10 dnia: Września 11, 2015, 00:03:29 am »
Ave wy. Fajnie by było gdyby było regularnie cokolwiek. Powiedzmy pierwsza czy druga sobota każdego miesiąca( o bardziej regularnych nawet nie śmiem marzyć) , wtedy każdy czy to w pracy w grafiku zaznaczy, czy zrezygnuje z 1 imprezy a wspomnienia można zdobyć niesamowite :) Sobota to oczywiście tylko przykład ale zakładam że w ciągu tygodnia wszyscy praca szkoła więc według mnie taki dzień jest najlepszy( szczególnie że jakby to była tylko 1 sobota w miesiącu to staralibyśmy się ją wykorzystać do ostatniej kropli). Co myślicie miśki.

Ps. Tylko taki Wiśnia nie mógłby znikać na 2 lata nagle ni z gruchy ni z pietruchy :D
Polak...¦D

Offline Sly

  • Prawa ręka lewej nogi
  • Pandemia
  • *****
  • Wiadomości: 1169
  • Attack: 284
    Defense: 428
    Attack Member
  • Reputacja 51
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: A czy po stu latach...?
« Odpowiedź #11 dnia: Września 11, 2015, 00:23:44 am »
Nie wyobrażam sobie takich spotkań bez Łukasza, więc jednak warto na Ciebie patrzeć ;P

Zgadzam się z Solarem raz w miesiącu, to każdy da radę znaleźć trochę czasu. Sobota, niedziela jak najbardziej za. Zwłaszcza, że jeśli chodzi o tą moją miejscówkę, to w tygodniu po południu grafik jest mocno zajęty, ale z drugiej strony jakbym pogadał to i może i wtedy bym coś załatwił.
work, work

Offline Ada

  • Wirus
  • ***
  • Wiadomości: 329
  • Attack: 95
    Defense: 97
    Attack Member
  • Reputacja 32
  • Płeć: Kobieta
Odp: A czy po stu latach...?
« Odpowiedź #12 dnia: Września 11, 2015, 10:19:19 am »
Łukasz, bez Ciebie to nie to samo.
Ja akurat do 15 w soboty jestem poza światem, ale inne godziny są jak najbardziej ok.

Offline SolarStone

  • Epidemia
  • ****
  • Wiadomości: 598
  • Attack: 62
    Defense: 0
    Attack Member
  • Reputacja 33
  • Płeć: Mężczyzna
  • cp tp zg oyzdeszipud ep chpudyr
Odp: A czy po stu latach...?
« Odpowiedź #13 dnia: Września 11, 2015, 11:29:11 am »
Tym bardziej że to by była tylko 1 sobota i byś mógł się przygotować na to z miesięcznym wyprzedzeniem zawsze :) A nawet jak nie będzie opracowany żaden LARP to gry improwizacyjne albo jakaś wędrówka ze smaczkiem czy scenariusz Wojen Ogrodników będzie w zapasie.
Polak...¦D

Offline Wiśnia

  • Wirus
  • ***
  • Wiadomości: 452
  • Attack: 92
    Defense: 94
    Attack Member
  • Reputacja 47
  • Płeć: Mężczyzna
  • That's a nice trick
Odp: A czy po stu latach...?
« Odpowiedź #14 dnia: Września 12, 2015, 11:45:10 am »
A jednak nawet całkiem sporo osób tu jeszcze zagląda:) Takie spotkania to świetny pomysł!!! Ja osobiście mam cudowną szefową, która bierze pod uwagę moją dyspozycyjność, więc jeśli to będzie z góry ustalony termin, to na pewno będę mógł wziąć wolne. A co do miejsca to pomyślałem, że może, żeby Łukaszowi było troszkę wygodniej moglibyśmy się spotykać w starej miłosnej (Bo też jakoś nie wyobrażam sobie spotkań Virusowych bez Praojca). Wy macie tam bezpośredni dojazd z wiatraka, saskiej i gocławia (przynajmniej w tygodniu). Łukasz nie musiałby gnać na łeb na szyję na autobus bo miałby go pod nosem.
You all going to die down here...

Tags: