Autor Wątek: Fanpage  (Przeczytany 66 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szept

  • Wszechzagłada
  • ******
  • Wiadomości: 3006
  • Attack: 85
    Defense: 99
    Attack Member
  • Reputacja 71
  • Płeć: Mężczyzna
Fanpage
« dnia: Listopada 25, 2013, 14:45:28 pm »
Oficjalnie do obsługi fanpage'u dołączył Krystian "Medico" Chról. Rozmowa o tym była w ostatni piątek, mieliśmy wątpliwości ale Krystian miał wizję. Przegłosowane i przeszło. Sprawa innego typu się pojawiła. Wiem, że uważacie, że marudzimy ale np.: dziś Wiśnia zgłosił problem. Nie chciał aby na fb pojawiło się jego zdjęcie. Tak się jednak stało. Uważam, że zdjęcia nie powinny się ot tak pojawiać, chyba, że po uzyskaniu zgody. Nie jesteśmy grupą generującą tłum, więc pytajmy. A jak już będzie nas tłum to wtedy Giodo się nami zajmie.

Kto nie chce się widzieć na fb, niech piszę, ja oczywiście nie chcę i Luiza raczej też.



Offline Ada

  • Wirus
  • ***
  • Wiadomości: 329
  • Attack: 95
    Defense: 97
    Attack Member
  • Reputacja 32
  • Płeć: Kobieta
Odp: Fanpage
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 25, 2013, 15:00:50 pm »
Wszystko pięknie, ładnie, też bym się nie zgodziła, ale:
1. jeśli wszyscy się nie zgodzą to jak mamy się promować nie pokazując zdjęć z gier, w których bierzemy udział?
2. co z tymi zdjęciami, które teraz są na fb? Łukasz jesteś na niektórych, Luiza też. Nikt nie pytał nas o zdanie(nas -ludzi na zdjęciach), mimo, że nie wyraziliśmy sprzeciwu.
Mój pomysł polega na stałym zapytaniu jeśli można to tak nazwać. Tzn.: Medico chce coś wstawić pyta zainteresowanych. Kropka.

Offline Szept

  • Wszechzagłada
  • ******
  • Wiadomości: 3006
  • Attack: 85
    Defense: 99
    Attack Member
  • Reputacja 71
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Fanpage
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 25, 2013, 15:04:11 pm »
Ada pytał was. Dlatego Wiśni nie było na fb.

Cytuj
Tak się jednak stało. Uważam, że zdjęcia nie powinny się ot tak pojawiać, chyba, że po uzyskaniu zgody.
Ada ty kradzieju pomysłów

Offline Medico

  • Epidemia
  • ****
  • Wiadomości: 793
  • Attack: 215
    Defense: 152
    Attack Member
  • Reputacja 47
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Fanpage
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 25, 2013, 16:13:37 pm »
Szept, widocznie nie pytał, bo Wiśnia był na fb w galerii. Dlatego wykorzystałem zdjęcie, które już było na fanpage'u, żeby nie było żadnych problemów; była noc, nikogo nie było, a ja miałem chęć zrobić to co zrobiłem.
Dodatkowo nikt rzeczywiście nie pytał czy wyrażamy zgodę na nasze zdjęcia na fb, z gier, LARPów itd. Oczywiście nigdy nie miałem z tym problemów gdy pojawiały się zdjęcia na forum, na fb też nie mam, ale chyba każdy się zgodzi z tym, że to co innego. W takich obrocie nie wiem dlaczego wstawiając zdjęcia do galerii nie musieliście nikogo pytać, a teraz ja mam się pytać, hm?
"W żadnym z miast na świecie śnieg nie ma tak krańcowych humorów jak w Warszawie; nigdzie nie potrafi tak szybko i tak beznadziejnie zmienić się w brudne, dręczące błoto, ale też nigdzie nie pada z takim wdziękiem jak w tym mieście." Zły, Tyrmand

Offline Szept

  • Wszechzagłada
  • ******
  • Wiadomości: 3006
  • Attack: 85
    Defense: 99
    Attack Member
  • Reputacja 71
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Fanpage
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 25, 2013, 17:37:41 pm »
Pytałem, nie mówię, że masz, ale pytałem.

Offline Ada

  • Wirus
  • ***
  • Wiadomości: 329
  • Attack: 95
    Defense: 97
    Attack Member
  • Reputacja 32
  • Płeć: Kobieta
Odp: Fanpage
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 25, 2013, 19:23:11 pm »
Szept pytałeś tylko po Everlandzie, Wiśnia rzeczywiście się wtedy nie zgodził(z tego co pamiętam, to ostatecznie nie zgodził się na oznaczanie czy coś, ale może niech zainteresowany się wypowie). Żadnej winy Medico nie widzę.
Zróbmy przegląd zdjęć z fb, każdy niech się ustosunkuje, coś nie pasuje to usuwamy. I tyle. Choć podejrzewam, że jeśli do tej pory nie było żadnych problemów to i takowych nie będzie.

I od tej pory, przy wstawianiu nowych zdjęć pytamy się o zdanie. Ot cała filozofia.

Ps.: Szept, upewnij się, że Twoja wiadomość do Medico dotarła, bo wysłałeś mi ją dziś z 10 razy, a wydaje mi się ważna.

Offline Sly

  • Prawa ręka lewej nogi
  • Pandemia
  • *****
  • Wiadomości: 1169
  • Attack: 284
    Defense: 428
    Attack Member
  • Reputacja 51
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Fanpage
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 26, 2013, 01:25:03 am »
Zaraz, zaraz, zaraz, co za pomówienia?!
Nikt w żadnym momencie nie powiedział, że Medico jest czemukolwiek winny. Od początku rozpatrujemy to zdarzenie w kwestii "wypadku przy pracy" ;P
I teraz dyskutujemy o tym jak takich wypadków w przyszłości ominąć i czego nie chcielibyście zobaczyć odnośnie swojej osoby na naszym fanpage'u.

I to też nie jest tak, że my nie musieliśmy pytać o zgody na umieszczanie zdjęć, a Medico musi, bo ot wpadł nam genialny pomysł rzucenia mu kłody pod nogę. No weźcie. Jeszcze ja bywam ( bywałem ) tak złośliwy dla ludzi, ale Szept raczej nie kombinuje w ten sposób ;P Chodzi tylko o proste zdarzenie: Medico wrzuca foto -> Wiśnia pisze na fanpage w tonie zawodu ( to wrażliwy chłopak! ) -> reagujemy!
To chyba precedens jest. W każdym razie jak widać problem jest i skoro go odkryliśmy trzeba się nim zająć.

Zdjęcie o którym mowa było wcześniej w galerii, ale jak widać żadnej reakcji Wiśni nie wzbudziło. On napisał, że o tym nie wiedział, ale bardzo prawdopodobna wydaje mi się wersja Ady, że Szept zawarł z nim ugodę i go po prostu nie oznaczył. Niemniej pamiętajcie, ze jest duża różnica między galerią, a zdjęciem frontowym, które widzi każdy, które jest jedno, które jest na samym szczycie doskonale widoczne, wyróżnione.

Wydaję mi się, że nie ma sensu teraz robić jakichś wielkich akcji i restrukturyzacji obecnej galerii. Jeśli jakieś zdjęcie wam się nie podoba – to mówcie. Przecież jesteśmy paczką znajomych, to chyba oczywiste, że je usuniemy. Tak było, jest i będzie zawsze. Natomiast warto konsultować się w kwestii zdjęcia frontowego ( tła ), bo to jest już część reprezentatywna, widziana przez szersze grono.

No i tak jak mówię – zastanówcie się czy jeszcze czegoś nie chcielibyśmy by Medico publikował i dajcie znać.

work, work

Offline MadKamson

  • Wirus
  • ***
  • Wiadomości: 281
  • Attack: 0
    Defense: 0
    Attack Member
  • Reputacja 29
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hit me baby one more time
Odp: Fanpage
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 28, 2013, 13:47:01 pm »
Też się nie chce widzieć na FB. Albo mnie nie oznaczajcie chociaż.
Sly: Jeżeli larpowicze są virusami, to Kamson jest pandemią...
Sly: Jesteś zbyt okropny by stąpać po ziemi i nie zostawiać smolistych śladów...
Cień: Serio mam fobię, która się nazywa Kamson(...).
Qlka: Kamson! jesteś paskudną jednostką i wiesz o tym, prawda?

Offline Kruk

  • Crooked
  • Epidemia
  • ****
  • Wiadomości: 522
  • Attack: 179
    Defense: 92
    Attack Member
  • Reputacja 32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Virus kona
Odp: Fanpage
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 28, 2013, 14:33:06 pm »
Napiszę tak jak Kamson:

Też się nie chce widzieć na FB. Albo mnie nie oznaczajcie chociaż.
-A dokąd zmierzasz? - zawołał.
Dlaczego nie?
-Na krańce Ziemi!- odkrzyknąłem.
Podskoczył nagle na czubku swych rozbitych wrót.
-Szczęśliwej drogi, Corwinie!- wrzasnął.
Pomachałem mu. Rzeczywiście, dlaczego nie? Czasem cholernie ciężko odróżnić tancerza od tańca.

R. Zelazny "Dworce Chaosu"

Tags: