Sekcja Larpowa > Dyskusje

Kolejny krok...

(1/3) > >>

Szept:
...to zapowiedź dwóch gier. Tym razem spróbujemy przygotować na raz dwa projekty. Trochę to nietypowe i pozornie pyszne. Zapewniam jednak, że nie chodzi o pychę i nasze super możliwości. Wydaje mi się, że dwa odrębne projekty pozwolą się zaangażować szerszemu gronu graczy, może zbiorą nowych ludzi, może zapewnią po prostu więcej zabawy. Nigdy tak nie robiliśmy więc wiadomo obawy są. Ale skoro z naszej organizacyjnej strony jest to rzecz do zrealizowania, to czemu nie? Macie coś przeciwko?

W wielkim skrócie jedna gra to Car, druga gra to hm, wstępnie Nadzieja. Car to realia wirusowe a Nadzieja to gra o kosmosie, podróży w kosmosie i komorach hibernacyjnych. Car i Nadzieja to dwie gry do rozegrania w lesie. Każda z nich oczywiście dostanie trochę dziwactw około mechanicznych. Car jest gra opartą w większości na kreacji graczy, to oni tworzą postacie by potem oddać je innym graczom. Nadzieja to w większości klasyka jeśli chodzi o postacie.

Obawiam się trochę braku zainteresowania, szczególnie, że Nieczas nam wyszedł ledwo, to znaczy wyszedł super ale ledwo się go udało przeprowadzić i gdyby nie Slyowe, robimy gio choćby dwie osoby przyszły to pewnie by go nie było. Jest sens w to się pakować?

Kruk:
Tak. Tylko termin, termin i termin.

Ada:
Zdedcydowanie tak. Zdecydowanie.

Szept:
Termin nie jest problemem Kruku. O ile będą zainteresowani to termin możemy zawsze dogadać. Nie mam parcia na zrobienie gry w konkretną sobotę, zawsze można przesunąć i ustawić tak aby pasowało wszystkim lub prawie wszystkim. Dlatego też, nie podaje ostatnio terminu przy zapowiedzi. Lepiej zebrać ludzi zainteresowanych, porozmawiać o grze, wspólnie ustalić szczegóły i dopiero na koniec przywalić terminem. Olśniło mnie, że dawanie terminu na początek to cecha gier dla obcych, gdzie ci dochodzący nie chcą lub nie mogą brać udziału w pracach nad grą. Jeśli gracze mają wpływ na grę, znają się to termin tylko i wyłącznie na koniec.

Kruk:
Widzisz, tylko mi ostatnio wszelkie piątki i soboty odpadają ze względu na pracę. Jeżeli by się dało- wolałbym się spotkać np. we wtorek!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej