Sekcja Larpowa > Dyskusje

Kto larpuje/chce larpować? - zadeklaruj się!

(1/3) > >>

Sly:
Może to dziwny pomysł, ale najwyżej umrze śmiercią naturalną - wpadło mi do głowy, że może warto zadeklarować się kto w ogóle ma jeszcze ochotę na przygody z larpami i w ogóle różnymi live eksperymentami, a kto na forum przychodzi z sentymentu/dla arcade/bo łukasz napisał?

Ja mogę zacząć!

Chcę larpować
Dostępność: Czasu nie mam jakoś dużo, ale wcześniej umówiony weekend jest spoko, nie pracuje na stałe więc i w tygodniu znajdę w razie czego czas, jestem gotów na wyjazdy (czyli larpy dłuższe niż jeden dzień)
Finanse: Jestem gotów przeznaczyć nawet większa gotówkę, czy to na zakup fajnej spluwy (Nerfy!) czy rekwizyty czy wyjazd gdzieś dalej
Zaangażowanie: pełne jak trzeba, organizowanie, granie, pomoc w przygotowaniach, rekrutacja graczy, obsługa forum itp.
Oczekiwania: chwilowo mam ochotę na jakiegoś prostego larpa, z równie prostą, ale dającą frajdę mechaniką, bez metafizycznych szaleństw i wyjazdów do zamku

Coramus:
Jak najbardziej Larpowanie.
Na tym forum jestem nowym gościem, cieszę się, że znowu żyje. Jestem gotów zaangażować się w dowolny larpowy projekt jako gracz lub organizator czy członek think tanka.
Głód LARPów moją dewizą.

Wysłane z mojego HTC Desire 510 przy użyciu Tapatalka

SolarStone:
Chętny do larpowania jak najbardziej.
Dostępność czasowa: jeśli z odpowiednim wyprzedzeniem to duuuża

Kruk:
Jeśli z wyprzedzeniem to pewnie. I wolę osobiście larpować w tygodniu w jakimś cywilizowanym miejscu.

Ada:
Ja też chętna do grania, jeśli potrzeba to i do pomocy w organizacji w jakimś tam stopniu. Terminy z wyprzedzeniem z reguły nie stanowią problemu żeby wziąć wolne.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej