Autor Wątek: Seriale warte obejrzenia  (Przeczytany 130 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szept

  • Wszechzagłada
  • ******
  • Wiadomości: 3006
  • Attack: 85
    Defense: 99
    Attack Member
  • Reputacja 71
  • Płeć: Mężczyzna
Seriale warte obejrzenia
« dnia: Sierpnia 03, 2016, 20:48:28 pm »
Trochę pewnie nie w temat, ale ostatnio nie mam chęci na szukanie czegoś dobrego. Może skoro mamy podobne gusta coś sobie wzajemnie polecimy. Moje kryteria dobrego serialu to spójna i zamknięta całość.  Najlepiej jeden góra dwa sezony. Nie procedural, czyli odcinki tworzą jedną historię. Nic długiego oglądać nie lubię bo i tak potem zapominam na co poświęciłem kilkadziesiąt godzin. Choćby taki breakin bad - bardzo dobry, ale jakby był trzy razy krótszy to by mu na zdrowie wyszło.

Stranger Things - moje dzieciństwo tam czuć. Ten czas gdy znajomi byli jak się do nich poszło a nie w jakiejś sieci zagadało. RPG, horror, komedia trochę the goonies, inne światy. Po prostu nic lepszego nie oglądałem od lat.

Childhood end - Trzy odcinki historii o odwiedzinach z kosmosu. Ciekawe i nie długie.

Kamson polecił jeszcze Black Books - sitcom, początkowo się wydawał kiczowaty ale już przy drugim odcinku zdrowo z Lu brechtaliśmy. Dobre przy piwie :)



Offline MadKamson

  • Wirus
  • ***
  • Wiadomości: 281
  • Attack: 0
    Defense: 0
    Attack Member
  • Reputacja 29
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hit me baby one more time
Odp: Seriale warte obejrzenia
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 03, 2016, 22:16:06 pm »
Utopia?

Sly: Jeżeli larpowicze są virusami, to Kamson jest pandemią...
Sly: Jesteś zbyt okropny by stąpać po ziemi i nie zostawiać smolistych śladów...
Cień: Serio mam fobię, która się nazywa Kamson(...).
Qlka: Kamson! jesteś paskudną jednostką i wiesz o tym, prawda?

Offline Sly

  • Prawa ręka lewej nogi
  • Pandemia
  • *****
  • Wiadomości: 1169
  • Attack: 284
    Defense: 428
    Attack Member
  • Reputacja 51
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Seriale warte obejrzenia
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 03, 2016, 22:25:50 pm »
ja oglądam tylko Dragon Ball
work, work

Offline Szept

  • Wszechzagłada
  • ******
  • Wiadomości: 3006
  • Attack: 85
    Defense: 99
    Attack Member
  • Reputacja 71
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Seriale warte obejrzenia
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 04, 2016, 14:40:55 pm »
Jak Solar wróci i przez wzmiankę o Dragon Ball źle zrozumie ten wątek to będzie smutno. Zaleją nas Konichiwa Porandojiin Animatsuri San polecanki. Solar do Ciebie mówię, nie o to tu chodzi.

Leftovers. Pierwszy sezon super, drugi dość nierówny. Na szczęście poszczególne odcinki mogą być traktowane jak osobne historie. Serial opowiada historię ludzi, których bliscy zniknęli. Ogólnie przepadło kilka procent całej cywilizacji. Ciekawe podejście bo nieistotne jest tu dlaczego nie ma tych ludzi. Ważne jest jak sobie radzą ci co zostali.


Tags: