Autor Wątek: Nowa zabawa  (Przeczytany 321 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rocketfinger

  • Wieczny Chłopiec
  • Białko
  • **
  • Wiadomości: 188
  • Attack: 98
    Defense: 94
    Attack Member
  • Reputacja 17
  • Płeć: Mężczyzna
  • "...chce wiedzieć jak są zimne gwiazdy..."
Odp: Nowa zabawa
« Odpowiedź #15 dnia: Grudnia 11, 2008, 20:47:52 pm »
Argh... niech piekło pochłonie szkołę i co po niektóre rodzicielki!

 (pelen szacunek, respekt i pozdrowienia dla Pani Szeptowej :))
Jeśli brak Ci wlasnych problemow, PISZ, z pewnoscia, podziele sie z Tobą moimi :] /// Igor, wybacz, że jestem tak nieumiejętnym grafikiem, że na moim avatarze widać Twój muskularny biceps. mam nadzieję, że mnie za to nie pozwiesz do sądu, za prawa autorskie.

Offline SolarStone

  • Epidemia
  • ****
  • Wiadomości: 598
  • Attack: 62
    Defense: 0
    Attack Member
  • Reputacja 33
  • Płeć: Mężczyzna
  • cp tp zg oyzdeszipud ep chpudyr
Odp: Nowa zabawa
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 11, 2008, 23:41:26 pm »
O tak wtedy to było coś 8) Sposób dopiero wypróbowywaliśmy  a już się udał...Jakiś typek z latarką idzie.....Wstrzymany oddech...uff odszedł ;D A co do laserków to nieźle bym sie zdygał gdybym zobaczył że czerwony punkcik po ziemi wlecze sie w moją stronę;D
Polak...¦D

Offline Rocketfinger

  • Wieczny Chłopiec
  • Białko
  • **
  • Wiadomości: 188
  • Attack: 98
    Defense: 94
    Attack Member
  • Reputacja 17
  • Płeć: Mężczyzna
  • "...chce wiedzieć jak są zimne gwiazdy..."
Odp: Nowa zabawa
« Odpowiedź #17 dnia: Grudnia 11, 2008, 23:51:30 pm »
no wlasnie, o czyms takim mowa. chyba kazdy z nas sobie wyobrazal skradanke fpp w realu. widzicie czerwony punkcik sunacy powoli po scianie, nakierowywujacy sie na Ciebie, a wkoncu zatrzymujacy sie pomiedzy waszymi oczyma. badz z drugiej strony, Wy stojac naprzeciw czlowieka ktory wlasnie podnosi rece do gory, trzymajac laser dokladnie pomiedzy oczami danego obywatela... ahhhhhh plx more games like that!
Jeśli brak Ci wlasnych problemow, PISZ, z pewnoscia, podziele sie z Tobą moimi :] /// Igor, wybacz, że jestem tak nieumiejętnym grafikiem, że na moim avatarze widać Twój muskularny biceps. mam nadzieję, że mnie za to nie pozwiesz do sądu, za prawa autorskie.

Offline SolarStone

  • Epidemia
  • ****
  • Wiadomości: 598
  • Attack: 62
    Defense: 0
    Attack Member
  • Reputacja 33
  • Płeć: Mężczyzna
  • cp tp zg oyzdeszipud ep chpudyr
Odp: Nowa zabawa
« Odpowiedź #18 dnia: Grudnia 12, 2008, 20:39:00 pm »
O! ;D Przyszła mi do głowy nowa gra, a właściwie update starej....chodzi mi o to co w nocy uciekaliśmy od promienia latarek...gdyby zamiast latarek były leserki i to duużo laserków no i przydało by sie coś w stylu kuli dyskotekowej, która byt tym wszystkim ruszała ;D
Polak...¦D

Tags: