Autor Wątek: Ciekawy pomysł.....  (Przeczytany 233 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline $iwy

  • $iwy
  • Wirus
  • ***
  • Wiadomości: 248
  • Attack: 93
    Defense: 95
    Attack Member
  • Reputacja 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Who's THE DRIVER bitch??
Ciekawy pomysł.....
« dnia: Grudnia 14, 2008, 01:18:17 am »
Tak siedziałem czytałem o tych opowiadaniach w sekcji literackiej która z literatkę patrz wódką nic wspólnego mieć nie będzie wpadł mi do głowy pomysł....

może by tak za parę lat wybrać się na nasze polskie morze tak na tydzień i zorganizować sobie larpa na plaży??;>  są takie dzikie odcinki gdzie nikogo nie ma... a jaki fajny scenariusz by się pisał.... rozbitkowie na wyspie... bo gramy zawsze że lasy i takie tam... przecież to na całym świecie rożliny mają nas zamiar wytępić to czemu by nie uciekać na morze a potem mieć przesrane na wyspie  ??? ;D ;D ;D ;D ;D ;D

co wy na to ... Szepciu ??? ;D ;D


$iwy<^.^>

MHase

  • Gość
Odp: Ciekawy pomysł.....
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 14, 2008, 10:27:16 am »
Wspólny wyjazd? Jestem za  ;D
Całkowicie popieram twoją decyzję  ;)

Offline Szept

  • Wszechzagłada
  • ******
  • Wiadomości: 3006
  • Attack: 85
    Defense: 99
    Attack Member
  • Reputacja 71
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ciekawy pomysł.....
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 14, 2008, 13:17:14 pm »
Pomysł z wyjazdem już był omawiany i rozumiem, że tu ci raczej o plaże właśnie chodzi. Jak najbardziej fajnie by było przygotować taki scenariusz, rozbitkowie, uciekinierzy z lądu czekający na transport, wiele możliwości by się tu pojawiło. Do tego co najfajniejsze gra nocna. Jeśli może to dałoby się nawet załatwić wsparcie tamtejszych larpowiczów, pomogliby miejsce znaleźć i zaklepać. I nie wydaje mi się też żeby na to jakoś wiele lat trzeba było czekać. Wszystko da się zrobić kwestia chęci.

Offline SolarStone

  • Epidemia
  • ****
  • Wiadomości: 598
  • Attack: 62
    Defense: 0
    Attack Member
  • Reputacja 33
  • Płeć: Mężczyzna
  • cp tp zg oyzdeszipud ep chpudyr
Odp: Ciekawy pomysł.....
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 14, 2008, 14:06:21 pm »
Spoko pomysł na serio tylko zawsze jest ten sam problem ... termin...przecież w środku roku szkolnego nie zrobilibyśmy czegoś takiego.... a w wakacje część osób wyjeżdża...
Polak...¦D

Offline Medico

  • Epidemia
  • ****
  • Wiadomości: 793
  • Attack: 215
    Defense: 152
    Attack Member
  • Reputacja 47
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ciekawy pomysł.....
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 14, 2008, 15:24:22 pm »
ale gdyby z odpowiednim wyprzedzeniem to zapowiedzieć to chyba można bylo by sobie tak wyjazdy ustawić, żeby ten termin mieć wolny
"W żadnym z miast na świecie śnieg nie ma tak krańcowych humorów jak w Warszawie; nigdzie nie potrafi tak szybko i tak beznadziejnie zmienić się w brudne, dręczące błoto, ale też nigdzie nie pada z takim wdziękiem jak w tym mieście." Zły, Tyrmand

Offline Szept

  • Wszechzagłada
  • ******
  • Wiadomości: 3006
  • Attack: 85
    Defense: 99
    Attack Member
  • Reputacja 71
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ciekawy pomysł.....
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 14, 2008, 20:40:48 pm »
Dokładnie Solarze, już mnie czasami denerwuje, że często termin ustalić bo ktoś w tym czasie wyjeżdża. A co to niby miałoby być, że pojedziemy nad morze jak akurat nic innego się nie trafi?!
Chcesz jechać to nie pojedziesz gdzie indziej i komuś innemu powiesz: "nie mogę jechać bo wyjeżdżam". Czyli popieram Medic0

Offline Rocketfinger

  • Wieczny Chłopiec
  • Białko
  • **
  • Wiadomości: 188
  • Attack: 98
    Defense: 94
    Attack Member
  • Reputacja 17
  • Płeć: Mężczyzna
  • "...chce wiedzieć jak są zimne gwiazdy..."
Odp: Ciekawy pomysł.....
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 09, 2009, 21:25:39 pm »
totalnie jestem za Szeptem. najchetniej pojechalbym z wami, i wogole. tylko Panie Szept wiesz jaki jest ze mna problem. a raczej z moją familią. ale pogadam...
Jeśli brak Ci wlasnych problemow, PISZ, z pewnoscia, podziele sie z Tobą moimi :] /// Igor, wybacz, że jestem tak nieumiejętnym grafikiem, że na moim avatarze widać Twój muskularny biceps. mam nadzieję, że mnie za to nie pozwiesz do sądu, za prawa autorskie.

Offline Szept

  • Wszechzagłada
  • ******
  • Wiadomości: 3006
  • Attack: 85
    Defense: 99
    Attack Member
  • Reputacja 71
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ciekawy pomysł.....
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 14, 2009, 21:22:02 pm »
Tak wiem jestem szatanem, i co tu zrobić :)

Offline Rocketfinger

  • Wieczny Chłopiec
  • Białko
  • **
  • Wiadomości: 188
  • Attack: 98
    Defense: 94
    Attack Member
  • Reputacja 17
  • Płeć: Mężczyzna
  • "...chce wiedzieć jak są zimne gwiazdy..."
Odp: Ciekawy pomysł.....
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 15, 2009, 11:57:07 am »
e tam. szatanem nie jestes. jakbys nim byl, to najpewniej niedlugo zobaczylbys moją mame na rumaku, pędzącą na Ciebie z mieczem niczym Joanna D'Arc. niestety nie ma tak latwo. ogolnie chodzi o to, ze moja mama nagle (od dwoch lat nie interesowalo jej to co robie po szkole) doszla do nwiosku, ze musze ja o wszystkim informowac, o kazdym wyjsciu, ze tak naprawde powinenm 100% czasu spedzac z rodziną, a jesli to mi sie znudzi, to moge wykorzystac caly czas na nauke. fantastycznie prawda? w kazdym razie, postaram sie cos zrobic, i pewnie mi sie uda. Jakem Ted.
Jeśli brak Ci wlasnych problemow, PISZ, z pewnoscia, podziele sie z Tobą moimi :] /// Igor, wybacz, że jestem tak nieumiejętnym grafikiem, że na moim avatarze widać Twój muskularny biceps. mam nadzieję, że mnie za to nie pozwiesz do sądu, za prawa autorskie.

Offline Mruczek

  • rączka
  • Administrator
  • Wirus
  • *****
  • Wiadomości: 428
  • Attack: 98
    Defense: 93
    Attack Member
  • Reputacja 19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wredny Moderator
Odp: Ciekawy pomysł.....
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 15, 2009, 15:24:59 pm »
Pewnie przeczytała jakiś dziwny poradnik w jakimś dziwnym kolorowym pisemku dla kobiet....

"Nie wiesz co twoje dziecko robi po szkole? Z kim się zadaje? Czym się interesuje? Nie masz kontroli nad nim?
Ogranicz mu wolność, bo napewno wstąpiło do sekty, gangu, itp, itd, odprawia czarne msze, bierze narkotyki, czci czarne koty
(zrozumiano?  ;D ) i nie ustępuje babciom miejsca w autobusie! A najgorszy scenariusz: NIE DAJE NA TACĘ W KOŚCIÓŁKU!!"
                                    podpisano: Ojciec Redaktor


;)

http://i224.photobucket.com/albums/dd320/fm962/funny.jpg
« Ostatnia zmiana: Stycznia 16, 2009, 01:04:15 am wysłana przez Mruczek »
Za odpowiednią stawkę zrobię wszystko.
Aktualnie szukam sponsorów, szykuje się większy projekt. A nawet dwa.

Tags: